Baran

Baran_banner_top_PL

Baran i styl

Baran_banner_styl_PL

Barany to osoby niezwykle energiczne i zdecydowane. Cenią sobie wolność i swobodę działania. Lubią ryzyko, zakładają nowe firmy, są świetnymi liderami, z ochotą uczestniczą w większych spotkaniach towarzyskich. Szukają nowych dróg, przecierają nieznane jeszcze szlaki, nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu.

Barany wybierają zawody, które pozwalają im wykorzystać zdolności kierownicze, refleks i wytrzymałość. Są zwolennikami ciągłego ruchu, więc wybierają sporty wymagające dużej aktywności fizycznej: górskie wycieczki, jazdę na rowerze czy bieganie.

Zdecydowane Barany będą otaczać się zdecydowanymi kolorami. W ich życiu liczy się funkcjonalność i wygoda, a co za tym idzie – rzeczy, które łączą te dwie cechy. Ich dom będzie nowoczesny i przestronny, pełen ciekawych faktur i wzorów, ale nieprzeładowany.

Aries_banner_small_PL

Urządzanie domu lub mieszkania to jedno z wielu wyzwań w życiu zdeterminowanych Baranów. Baran nie korzysta z pomocy doradców i architektów. Osoby spod tego znaku świetnie orientują się w aktualnych trendach, choć wcale ich nie śledzą. Swoje otoczenie aranżują tak, by zawsze istniała możliwość zmiany. Wyraziste dodatki w zdecydowanych kolorach często zastępują innymi. Ich półki nigdy nie są pełne bibelotów. Barany wybiorą raczej dekoracyjny rysunek, ciekawy plakat, designerski gadżet czy metalową rzeźbę.

Ponieważ osoby spod znaku Barana nie potrafią usiedzieć w miejscu, wnętrza powinny odpowiadać ich temperamentowi. W domu Barana świetnie sprawdzą się nowoczesne meble, regały, sofy i stoły o prostych formach. Aby zaspokoić potrzebę ruchu i transformacji Barany wybierają także te elementy wyposażenia, które łatwo przestawić, zmodyfikować, rozsunąć lub zsunąć. Lubią także nowoczesne materiały wykończeniowe: stal, szkło lub kamień.

Barany nie znoszą powtarzalności i monotonii, dlatego ich domy zawsze będą wyjątkowe i wysmakowane. Charakter Baranów podkreślą także ciekawe zestawienia kolorystyczne. Szarości, biele i czernie łączone z krwistą czerwienią czy pomarańczami pobudzą przedstawicieli tego znaku do dalszej rywalizacji.

Baran_banner_wnętrze_1_PL
Baran_banner_wnętrze_2_PL
Baran_banner_wnętrze_3_PL

Must-haves dla Barana

W domu Barana powinien znaleźć się sprzęt do ćwiczeń. Nieduży rower treningowy, hantle czy mata do jogi pomogą Baranom dbać o formę. Ruchliwe i wiecznie zajęte Barany nie poświęcają dużo czasu na utrzymanie domu w czystości, dlatego przydadzą im się szafy wnękowe, pojemne komody i sprytne regały. Świetnie sprawdzi się także czerwona sofa, która będzie akcentem kolorystycznym we wnętrzu. Na takiej sofie Barany będą mogły zaplanować swoje kolejne ryzykowne przedsięwzięcia!

Baran_banner_must_haves_PL

 

Zdjęcia © Living4Media

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku:

zodiac_nav

Baran byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje