Bliźnięta

Bliźnięta_banner_top_PL

Osobowość i styl Bliźniąt

Bliźnięta_banner_styl_PL

Bliźnięta to osoby ciekawe świata, bystre oraz inteligentne. Uwielbiają spotkania towarzyskie, na których chętnie rozmawiają ze wszystkimi oraz…plotkują. Dziecięcy entuzjazm towarzyszy im także w dorosłym życiu, co ma ogromny wpływ na ich styl. Osoby spod tego znaku znane są ze swojej podwójnej natury i charakterystycznej zmienności. Chętnie zmieniają poglądy, decyzje, postanowienia i plany. Nie potrafią usiedzieć w miejscu.

Osoby urodzone między 21 maja a 21 czerwca szybko się nudzą, nie znoszą utartych schematów, rutyny i długiego zastanawiania się. Świadczy o tym ich styl życia: zmieniają miejsca zamieszkania, domy i partnerów. Bardzo często zaglądają do kawiarni, klubów i galerii. Bliźnięta nie lubią monotonii, więc otaczają się bogactwem wzorów, stylów i struktur. W ich życiach dużą rolę odgrywają detale.

Czują się dobrze z książką w dłoni lub na wakacjach. Lektura i podróże pozwalają im poznawać nowe światy i kultury. Bliźniaki uwielbiają także otwartą przestrzeń, więc chętnie spędzają czas wspinając się po górach lub latając szybowcami. Choć ich żywiołem jest powietrze, pływają jak ryba w wodzie!

Gemini_banner_small_PL

Potrzeba nowych wrażeń i doznań towarzyszy Bliźniętom od chwili narodzin, więc także ich wnętrza przechodzą liczne metamorfozy. Gust Bliźniąt ciągle się zmienia. Bliźnięta wszędzie widzą coś interesującego, dają się porwać kolejnym trendom i modom nie tracąc przy tym sentymentu do starych. W ich przypadku najlepiej sprawdza się kreatywny i szalenie przytulny eklektyzm. Domy i mieszkania osób spod tego znaku będą przewrotne i zaskakujące, pełne niecodziennych wnętrzarskich przeciwieństw i niezwykłych dodatków. Styl klasyczny z glamour, lata sześćdziesiąte ze stylem skandynawskim – w przypadku Bliźniąt wszystkie połączenia są możliwe. Ich mieszanki stylów nigdy nie są jednak niezdarne i pozbawione smaku – wszystko wygląda niepowtarzalnie oraz inspirująco. Goście zaproszeni do domu Bliźniąt najpierw mogą być nieco przytłoczeni, a po chwili poczują się jak u siebie.

Osoby spod tego znaku mają talent do języków obcych i lekkie pióro. Bliźnięta będą szczęśliwe mogąc urządzić własną biblioteczkę! W ich domach zobaczymy mnóstwo książek, czasopism oraz wszelkie przejawy indywidualizmu – osobiste zdjęcia i samodzielnie wykonane dekoracje. Zodiakalne Bliźnięta wysoko cenią także plakaty, afisze, fototapety i wszelkiego rodzaju ozdoby ścian.

Bliźnięta dekorujące wnętrza powinny decydować się na żółcienie i oranże, które pomogą im się skupić. Nie od dziś wiadomo, że Bliźnięta zwykle robią kilka rzeczy na raz!

Bliźnięta_banner_wnętrze_1_PL
Bliźnięta_banner_wnętrze_2_PL
Bliźnięta_banner_wnętrze_3_PL

Must-haves dla Bliźniąt

Bliźnięta są bardzo towarzyskie i mają silnie rozwinięte zdolności interpersonalne. Uwielbiają przyjęcia z rodziną i przyjaciółmi, w ich domach można zobaczyć wygodne siedziska, pufy lub sofy, które są w stanie pomieścić liczne grono znajomych. Ważne są także motywy podróży: egzotyczne pamiątki, mapy, zdjęcia oraz walizki i kufry, które na co dzień mogą służyć jako stolik nocny. Bliźnięta lubią wyposażyć swoje cztery kąty w regałyna książki i czasopisma. Z ogromną przyjemnością eksponują swoją czytelniczą kolekcję.

Bliźnięta_banner_must_haves_PLZdjęcia © Living4Media

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku:
zodiac_nav

Baran byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje