Braid

Braid

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Braid-poradnik Westwing

Wszyscy miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu doskonale wiedzą, jak ważny jest wybór odpowiednich mebli ogrodowych. Muszą być one nie tylko praktyczne i wytrzymałe, ale też eleganckie i wygodne. Te kryteria idealnie spełniają produkty włoskiej marki Braid, zajmującej się projektowaniem i sprzedażą mebli i akcesoriów do ogrodu. Solidnie wykonane, stylowe produkty doskonale łączące walory estetyczne i użytkowe zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Braid to pierwszy krok do przeobrażenia ogrodu w luksusowy salon na świeżym powietrzu!

Braid — tradycja, która inspiruje

Początki firmy sięgają lat 40., kiedy to Louis Maurizi otworzył warsztat poświęcony produkcji koszyków i torebek z wikliny. Z czasem, dzięki wprowadzeniu bardziej wytrzymałych surowców, takich jak rattan i bambus, w zakładzie zaczęto wytwarzać na szeroką skalę meble i akcesoria ogrodowe. Ten przełomowy moment spowodował, że niewielki biznes w krótkim czasie przeobraził się w prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, zajmujące wiodącą pozycję w branży wikliniarskiej. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny Maurizi, a marka Braid cieszy się zaufaniem rosnącej grupy klientów z całego świata. Jej produkty eksportowane są między innymi do Europy, Stanów Zjednoczonych i na Bliski Wschód.

Braid — jakość, na której można polegać

Firma Braid skupia się na sprzedaży mebli i akcesoriów dekoracyjnych przeznaczonych do ogrodu i na taras. W ofercie dominują stoły, ławy, sofy, leżaki, fotele, krzesła i zestawy wypoczynkowe. Wyroby marki cechuje funkcjonalność i elegancki, ponadczasowy design. Duża część produktów wytwarzana jest ręcznie, przy jednoczesnym wykorzystaniu tworzyw sztucznych, na przykład polietylenu. Udane połączenie tradycyjnego rzemiosła i nowoczesnych technologii sprawia, że meble są niezwykle odporne na działanie czynników atmosferycznych, nawet po wielu latach użytkowania nie tracąc intensywności koloru. Produkty marki Braid są idealnym wyborem dla wszystkich osób ceniących solidne wyroby najwyższej jakości.

Braid_2Braid Concept — meble z klasą

Kluczem do sukcesu firmy jest między innymi bogata i zróżnicowana oferta produktów. Braid stara się zapewnić klientom jak najszerszy wybór mebli i akcesoriów dobrze wpisujących się zarówno w charakter tradycyjnych, jak i nowoczesnych mieszkań. Efektowne lampy, stoliki, lampiony i konsole autorstwa znanej projektanki Luciany Braghini Monticelli są doskonałym sposobem na stworzenie inspirującej i nastrojowej aranżacji. Na szczególną uwagę zasługuje również kolekcja Braid Concept, stanowiąca przykład harmonijnego połączenia oryginalnego wzornictwa z funkcjonalnym designem. Żywe kolory i miękkie, przyjemne w dotyku obicia stanowią idealną oprawę dla relaksu na świeżym powietrzu. Od minimalistycznych ław i stolików po wygodne leżaki — wśród wielu modeli i wzorów każdy znajdzie coś dla siebie.

Braid_3

 

Braid — wyjątkowe dodatki dla domuBraid_4

Braid to marka wszechstronna, zawsze zorientowana na poszukiwanie nowych źródeł inspiracji i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, jeszcze lepiej odpowiadających potrzebom klientów. Motorem dla rozwoju marki jest tworzenie coraz lepszych i bardziej funkcjonalnych produktów. Oprócz wyrobów przeznaczonych do aranżacji ogrodu w ofercie Braid znajdziemy również metalowe stoliki, lampy i półki, które można wykorzystać do wzbogacenia aranżacji sypialni, salonu lub przedpokoju. Ich lekka, subtelna forma i uniwersalna stylistyka pozwoli wprowadzić do mieszkania nutę niezobowiązującej elegancji.