Szukaj

Slamp

Miłość do światła, oryginalny design oraz najwyższa jakość – oto wizytówka włoskiej marki Slamp, która podbija światowy rynek już od 1994 roku. Oprócz naturalnych surowców, takich jak drewno, szkło i kryształy, firma wykorzystuje nowoczesne, niezwykle wytrzymałe, a równocześnie bardzo elastyczne materiały, które zapewniają jej produktom nietypową formę. Rezultat? Prawdziwe dzieła sztuki, które teraz możesz mieć w swoim domu.
5 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Slamp: spraw, by Twój dom rozbłysną stylem

Od 1992 roku marka Slamp tworzy ekskluzywne lampy designerskie, inspirowane najnowszymi trendami w świecie aranżacji wnętrz. Lampy z jej oferty są mistrzowskim połączeniem wielu różnych światów, od inspiracji naturą po doskonałość nowoczesnej architektury. Efektem jest oświetlenie, które jest kwintesencją włoskiego stylu.

Lampy Slamp: kwintesencja "made in Italy"

Każda lampa Slamp to małe arcydzieło Made in Italy, które świeci własnym światłem. Modele nabierają kształtu dzięki procesowi zazębiania się bez użycia kleju i śrub, możliwemu tylko dzięki wielkiemu kunsztowi. Marka używa szlachetnych technopolimerów, specjalnie obrabianych, aby zachować ich piękno w czasie, w połączeniu z innymi materiałami najwyższej jakości. W selekcji Westwing można znaleźć niektóre z najbardziej ikoniczne modele marki, takich jak:

  • Efektowne lampy wiszące do jadalni
  • Bogato zdobione kinkiety
  • Kolorowe lampy sufitowe, idealne do mniejszych pomieszczeń
  • Przenośne lampy LED, które można umieścić gdziekolwiek się chce

  • Wielokolorowe lub całkowicie białe - lampy Slamp mają osobowość. Możesz ich użyć, aby ożywić pokój urządzony w minimalistycznym stylu, ale także, aby dopełnić wystrój wnętrza glamour.

    Świetlne dzieła sztuki

    Współpracując z jednymi z największych światowych projektantów, Slamp ukształtował nowy sposób myślenia o oświetleniu. Wyłączone lub włączone, lampy włoskiej marki nigdy nie pozostają niezauważone. Daj się zachwycić eklektycznym modelom z dużymi złotymi kloszami, które możesz zawiesić nad stołem, aby nadać wyjątkowy charakter swoim przyjęciom. Umieść kolorowy kinkiet przy wejściu, aby stylowo powitać swoich gości. Odkryj lampy Slamp dostępne na Westwing i rozświetl swój dom!