Szukaj

Steamery Stockholm

Steamery Sztokholm - designerskie akcesoria do pielęgnacji ubrań

Jak sama nazwa tej marki wskazuje - Steamery Stockholm pochodzi ze Szwecji i została założona w 2014 roku. Od początku starają się zapewnić klientom możliwość zadbania o swoją garderobę, jednocześnie zmieniając sposób, w jaki traktujemy nasze ubrania. W ostatnich latach jej żywotność odzieży znacznie się skróciła i niedawno zakupione sztuki odzieży po kilku praniach lądują w koszu, w najlepszym wypadku są przekazywane do recyklingu.

Steamery Stockholm ma nadzieję zmienić ten sposób obchodzenia się z ubraniami, aby nasz styl życia był bardziej ekologiczny, a przemysł odzieżowy bardziej zrównoważony.

Jakie produkty Steamery Stockholm można znaleźć na Westwing?

Wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty z marki Steamery Stockholm, które przydadzą się zarówno w domu, jak i w podróży. Zdecydowanie warto mieć taki sprzęt zawsze pod ręką! Nasi faworyci to:

 • Mała i poręczna golarka do ubrań Pilo - ta lekka, a jednocześnie niezwykle wydajna maszynka, która szybko usunie wszelki zmechacenia. Została wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego. Można ją załadować za pomocą kabla USB i już po 5 godzinach będzie w pełni gotowa do ponownego użycia. Czas pracy na baterii wynosi do około 50 minut.

 • Kompaktowa podróżna parownica do ubrań Cirrus No. 2 - może pochwalić się mocnym czyszczeniem i spłaszczaniem każdego rodzaju tkanin. To idealny towarzysz podróży, który usunie zagniecenia i szybko odświeży ubranie. Urządzenie to nagrzewa się do temperatury roboczej w mniej niż 25 sekund, a następnie jest natychmiast gotowe do użycia. Ciepła para nie tylko wyrównuje zagniecenia, ale usuwanie nieprzyjemne zapachy. W zestawie znajduje się worek ochronny oraz kabel o długości 180 cm.

 • Pielęgnacja ubrań ze Steamery Stockholm

  Oprócz świetnie zaprojektowanych produktów Steamery Stockholm, które pomagają dbać o tkaniny, wraz z założycielami marki polecamy również 8 prostych wskazówek dotyczących bardziej ekologicznej pielęgnacji ubrań:

 • Pierz swoje ubrania rzadziej i nie od razu po każdym noszeniu.
 • Wybieraj ubrania wykonane z wysokiej jakości naturalnych tkanin zamiast tanich opcji syntetycznych.
 • Używaj ekologicznych środków piorących.
 • Poczekaj, aż Twoja pralka będzie wystarczająco pełna, aby nie prać niepotrzebnie często.
 • Kup worki do pralki, które wyłapują mikrowłókna i mikroplastiki.
 • Używaj programów piorących o mniejszej liczbie cykli, niższej temperaturze i mniejszej liczbie wirowań.
 • Susz pranie na świeżym powietrzu.
 • Prasuj z użyciem pary.

 • Parownica do ubrań idealna w podróż

  W podróży szukamy zawsze sprytnych rozwiązań. Jednym z nich jest niewątpliwie sposób na to, by móc szybko wyprasować swoje ubrania tak, by wyglądały świeżo i czysto. Z parownicą do ubrań nie będziesz musiał się o to martwić - delikatnie i skutecznie radzi sobie z zagnieceniami, pozbywając się jednocześnie niechcianych zapachów. Będziesz więc gotowy na każdą okazję!

  Poręczne produkty Steamery Stockholm zdecydowanie warto mieć w domu! Ci mali pomocnicy zadbają o dobrą kondycję Twoich ulubionych ubrań, a dzięki ich eleganckiej i prostej budowie będziesz mógł zabrać je ze sobą absolutnie wszędzie. Wybierz ulubiony kolor i ciesz się dobrym designem na co dzień.

  Ze względu na szybki tryb życia, potrzebujemy coraz więcej ekologicznych rozwiązań, które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Steamery Stockholm przychodzi z pomocą. Dzięki nim tym akcesoriom Twoje ubrania posłużą Ci dłużej!