Breloczek

Breloczek

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Breloczek-poradnik Westwing

Niewielkie przedmioty łatwo zawieruszyć, szczególnie w przepastnej torbie lub szufladzie. Świetnym rozwiązaniem, umożliwiającym szybsze znalezienie danej rzeczy, jest breloczek. Ten mały przedmiot można mieć zawsze przy sobie. Nowoczesne modele są elektroniczne. Mogą posiadać sygnał dźwiękowy, który w jeszcze szybszy sposób pozwoli odszukać zguby. Brelok może również stanowić wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, szczególnie jeśli można umieścić w nim zdjęcie. Dobrym rozwiązaniem są także modele z wyświetlaczem LCD, które pomieszczą nawet 100 fotografii. Każdy, kto nie chce marnować czasu na szukanie przedmiotów, powinien zaopatrzyć się w ten niewielki, lecz funkcjonalny gadżet. Podpowiadamy, jaki breloczek będzie najlepszym wyborem.

Brelok do kluczy i nie tylko

Niezwykle popularnymi breloczkami są ostatnio lokalizatory. Przypina się je do kluczy, portfela, kosmetyczki lub innego przedmiotu. Jeśli nie można go znaleźć, wystarczy na pilocie wcisnąć przycisk, który uaktywni sygnał dźwiękowy. To przydatne i tanie urządzenie. Często do lokalizatora dołączonych jest kilka pilotów, które są zintegrowane z jednym urządzeniem. Najlepiej umieścić je w widocznym miejscu. Lokalizator pozwala zaoszczędzić czas na szukanie zagubionych przedmiotów. Brelok do kluczy z lokalizatorem sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w samochodzie, biurze oraz pokoju dziecka. Będzie również dobrym rozwiązaniem dla osób starszych.

Breloczek z wyświetlaczem LCD

Coraz więcej gadżetów jest elektronicznych. Dotknęło to również breloków. Breloczek z wyświetlaczem LCD to niewielkie urządzenie, które posiada atrakcyjny wygląd i ma wiele zalet. Pomieści w sobie aż 100 zdjęć, które można przeglądać w drodze do pracy lub w każdej chwili pochwalić się fotografiami przed znajomymi i rodziną, ponieważ album będzie się miało zawsze przy sobie. Co więcej, zepnie ze sobą wszystkie klucze, które z łatwością będzie można znaleźć. Ekran tego urządzenia wynosi zazwyczaj około 1,5 cala. To wystarczająco, jak na tak niewielkie urządzenie. Elektroniczny breloczek posiada wyższą cenę od jego pozostałych odpowiedników, lecz jest niezwykle efektywny i przydatny.

Breloczek na prezent

Breloczek może stanowić świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby i nie tylko. Popularne są modele, w których można zamieścić zdjęcie. Często mają one formę serduszka, prostokątnej ramki lub otwieranej książki, do której można schować aż dwie fotografie. Istnieją również stalowe breloki, na których można umieścić grawer. Ciekawym pomysłem jest wpisanie na nich życzeń lub cytatu. Jeśli brelok ofiaruje się z okazji ważnego wydarzenia, na obudowie można umieścić datę. Będzie on stanowił świetną pamiątkę dla obdarowanej osoby. To uniwersalny prezent, ponieważ można go podarować zarówno przyjacielowi, jak i szefowi.

Kolorowy breloczek do kluczy dla dzieci

Duży brelok do kluczy przyda się przede wszystkim dzieciom. W codziennym pośpiechu mogą one łatwo zawieruszyć gdzieś cenny drobiazg. Wybierając prezent dla najmłodszych, warto pomyślec o ich zainteresowaniach. Brelok do kluczy w kształcie dinozaura? Samochodu? Robota? Czemu nie! Im bardziej oryginalny gadżet, tym łatwiej będzie znaleźć go w plecaku lub wśród porozrzucanych na biurku książek. Małych zapominalskich ucieszą zwłaszcza akcesoria inspirowane motywami z popularnych kreskówek oraz breloczki wyposażone w latarki, wyświetlacze LCD i lokalizatory. Oryginalny brelok pomoże dzieciom wyróżnić się z tłumu i zapamiętać, gdzie położyły klucze.