Brytfanna do mięsa

Brytfanna do mięsa

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Brytfanna do mięsa-poradnik Westwing

Kuchnia to serce domu, dlatego ważne jest, aby ją odpowiednio wyposażyć. Dzięki odpowiednim naczyniom, przygotowywanie potraw będzie szybkie, efektywne i przyjemne. Jednym z przydatnych naczyń jest brytfanna do mięsa. Umożliwia ona przygotowanie soczystych dań, które zachwycą swoim smakiem domowników, jak i gości. Brytfanna do mięsa to produkt, który wykonuje się z różnego rodzaju materiałów. Różnią się one od siebie szybkością nagrzewania, długością utrzymywania ciepła oraz innymi, istotnymi podczas gotowania aspektami. Podpowiadamy, dlaczego brytfanna do mięsa to naczynie, które zadowoli gusta zarówno szefów kuchni, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem!

Aluminiowa brytfanna do mięsa

Aluminiowa brytfanna do mięsa jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych modeli. Zapewne za sprawą tego, że ma ona wiele zalet. Przede wszystkim aluminium doskonale przewodzi ciepło, a co za tym idzie brytfanna równomiernie i szybko się nagrzewa, co pozwala zaoszczędzić energię. Dzięki szybkiemu przewodzeniu ciepła, idealnie sprawdza się do przygotowywania delikatnych dań. Nowoczesne aluminiowe brytfanny do mięsa umożliwiają gotowanie z minimalną ilością wody, co zapobiega utracie witamin z dania. Dlatego też produkt ten będzie idealny dla osób, które dbają o zdrową dietę.

Żaroodporna brytfanna do mięsa

Żaroodporne brytfanny do mięsa zazwyczaj wykonuje się z wysokiej jakości szkła, które jest odporne zarówno na wysokie (+300 stopni Celsjusza), jak i niskie temperatury (-40 stopni Celsjusza). Istotnym aspektem jest fakt, że szkło żaroodporne nie wchodzi w reakcje chemiczne z żywnością. Jest również odporne na substancje kwasowe, zasadowe oraz na korozję.

Żaroodporna brytfanna do mięsa jest przeznaczona nie tylko do pieczenia dań w piekarniku. Można jej używać również w kuchence mikrofalowej. Ma ona także oryginalny wygląd. Dzięki temu naczynie pozwala wyeksponować potrawę, dlatego też warto serwować je bezpośrednio na stole po wyjęciu z piekarnika. Jak widać, żaroodporna brytfanna do mięsa ma wiele zalet, dlatego jest przydatnym gadżetem do każdej kuchni!

 

Emaliowana brytfanna do mięsa

Brytfanny wykonane ze stali zazwyczaj pokrywa się warstwą emalii zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Materiał ten sprzyja przygotowywaniu potraw z różnego rodzaju mięs. Powłoka emaliowana ma również antyalergiczne właściwości, ponieważ jest gładka, dlatego też nie osadza się na niej brud ani bakterie. Dzięki temu łatwo się ją czyści. Emalia nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne z przygotowywanymi potrawami, co jest jej ogromną zaletą. Brytfanny wykonane z tego materiału są trwałe, dlatego można cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas.

Nadchodzące promocje