Byk

Byk_banner_top_PL

Osobowość i styl Byka

Byk_banner_styl_PL

Byki wiedzą, czego chcą. Osoby spod tego znaku są stabilne i niezawodne. Lubią planować w sposób przemyślany i metodyczny, zgodnie z zasadą „spiesz się powoli”. Cenią dostatnie życie, piękne przedmioty, komfort oraz wyrafinowane smaki. Przywiązują dużą wagę do percepcji dotykowej, więc jak nikt inny potrafią docenić wysokiej jakości materiały i ciekawe tekstury.

Osoby spod znaku Byka są uparte – z trudem zmieniają raz powziętą decyzję. Są też konsekwentne i cierpliwe. Zanim wykonają jakieś zadanie, wolą się porządnie zastanowić. To zamiłowanie do kontemplacji znajduje także wyraz w sposobie, w jaki Byki najchętniej spędzają wolny czas. Nic ich tak nie cieszy jak praca w ogrodzie, rzemieślnictwo czy drobne robótki ręczne. Byki znają się na roślinach, gatunkach drewna i rodzajach tkanin. Swoją wiedzę wykorzystują otaczając się wyszukanymi przedmiotami. Bardzo cenią kunszt tradycyjnego rzemiosła.

Taurus_banner_small_PL

Osobom urodzonym między 20 kwietnia a 20 maja bardziej niż ultranowoczesne meble i designerskie gadżety odpowiadają klasyczne sprzęty i przedmioty z historią. Solidne i spokojne Byki mają duże poczucie estetyki, które przekłada się na wnętrza. Najlepiej czuć się będą wśród antyków i ręcznie wykonanych dodatków i dekoracji. Nie dla nich masowa produkcja!

Solidne, drewniane stoły i krzesła, skórzane kanapy i zasłony z tkanin wysokiego gatunku nadadzą mieszkaniu Byka wyjątkowego, klasycznego charakteru. Byki lubią niespieszne zakupy w antykwariatach, stylowych second-handach i na pchlich targach. Ponieważ Byki dobrze znają wartość pieniądza, nowe, cenne nabytki traktują jako lokatę kapitału. W ich domach możemy również znaleźć obrazy znanych artystów.

Osoby spod znaku Byka dobrze czują się wśród naturalnych, stonowanych barw. W ich domach dominują kolory Ziemi. Byli przywiązują dużą wagę do urządzenia kuchni, ponieważ gotowanie uważają za sztukę i nie żałują sił ani środków, by dogodzić swoim podniebieniom.

Byk_banner_wnętrze_1_PL
Byk_banner_wnętrze_2_PL
Byk_banner_wnętrze_3_PL

Must-haves dla Byka

Ponieważ Byki cechuje umiłowanie do luksusu w wersji klasycznej, w ich domach nie może zabraknąć eleganckich dodatków. Lustra w stylowych ramach, ręcznie tkane dywany i piękne rośliny stworzą niepowtarzalny klimat w mieszkaniu Byka. Nie może także zabraknąć wygodnej, skórzanej kanapy, na której Byk zasiądzie z książką. Wazony ze wspaniałymi kwiatami oraz aromatyczne zioła to marzenie każdej Pani Byk.

Byk_banner_must_haves_PL

Zdjęcia © Living4Media

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku:

zodiac_nav

Baran byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje