Zaproś znajomych i zyskaj 140 zł

  • Wyślij zaproszenia do znajomych

  • Znajomi rejestrują się i otrzymują bon o wartości 140 zł

  • Ty otrzymujesz bon o wartości 140 zł po pierwszym zakupie znajomych

Zamknij

Moje bony powitalne

Niestety, aktualnie nie posiadasz żadnych bonów

Zaproś znajomych i otrzymaj 140 zł na zakupy na Westwing Club-Sales i Westwing Shop.

Niestety, Twoi znajomi jeszcze nie zarejestrowali się na Westwing

Zaproś znajomych i otrzymaj 140 zł na zakupy na Westwing Club-Sales i Westwing Shop.

Wykorzystaj bon

Jak mogę zaprosić znajomych do Westwing?

Wykorzystaj Twój osobisty link polecający, który znajdziesz w zakładce "Moje konto" w sekcji "Wyślij zaproszenie" i wyślij go znajomym.

Czy jest limit zaproszeń, które mogę wysłać?

Absolutnie nie! Im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej bonów otrzymasz. Pamiętaj: nie można zapraszać znajomych, którzy mieszkają pod tym samym adresem co Ty.

Gdzie mogę znaleźć moje bony?

Wszystkie Twoje bony znajdują się w zakładce "Twoje konto", w sekcji "Moje bony rabatowe".

Jak mogę wykorzystać bon?

Wybierz odpowiedni bon podczas finalizacji zamówienia. Możesz wykorzystać bon przy zakupie o wartości minimalnej określonej dla tego bonu.

Jak długo mój bon jest ważny?

Gdy Twoi znajomi zarejestrują się na Westwing przy użyciu Twojego linku polecającego, otrzymają bon o wartości 140 zł. Bon jest ważny przez 30 dni. Gdy znajomi dokonają pierwszego zakupu, Ty także otrzymasz bon o wartości 140 zł, który zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta. Twój bon jest ważny przez 1 rok.

Czy mogę skorzystać z kilku bonów jednocześnie?

Nie, podczas jednego zakupu możesz wykorzystać tylko jeden bon.

Czy mogę wykorzystać bon przy dowolnym zakupie?

Bon o wartości 140 zł możesz wykorzystać przy zakupie powyżej 500 zł.

Jak mogę się dowiedzieć, czy znajomy skorzystał z mojego zaproszenia?

Możesz zobaczyć wszystkie zaakceptowane zaproszenia w zakładce "Moje bony powitalne" w sekcji "Oczekujące". Otrzymasz także powterdzenie w wiadomości e-mail, gdy tylko Twój znajomy zarejestruje się na Westwing przy użyciu Twojego linku polecającego.

Gdy zaprosisz znajomych do Westwing, podobnie jak oni otrzymasz bon, który możesz zrealizować przy następnym zamówieniu. Możesz zaprosić tylko znajomych, którzy nie są jeszcze zarejestrowani w Westwing i których dane teleadresowe różnią się od Twoich. W przypadku wykrycia zbieżności danych teleadresowych u osoby zaproszonej i zapraszającej, Westwing ma prawo anulować złożone zamówienie i dezaktywować przyznane bony. Aby uzyskać bon, wystarczy, że wyślesz swój osobisty link (umieszczony w zakładce „140 zł dla Ciebie”) z zaproszeniem znajomym, których znasz osobiście. Jako użytkownik możesz wysłać maksymalnie 10 zaproszeń dziennie. Przed wysłaniem zaproszenia osobie trzeciej uzyskaj jej zgodę. Rejestracja w Westwing jest tożsama z zaakceptowaniem przez osobę zaproszoną regulaminu Westwing. Jeśli Twój znajomy zarejestruje konto w Westwing przez kliknięcie w otrzymany link, automatycznie otrzyma bon o wartości 140 zł, który będzie mógł wykorzystać przy zamówieniu o minimalnej wartości 500 zł. Bon będzie widoczny w zakładce „Moje bony rabatowe” oraz na poziomie koszyka podczas finalizacji zamówienia, po kliknięciu w opcję „Użyj bon”. Bony dla osoby zaproszonej są ważne przez 30 dni od momentu rejestracji, a ich ważność wygasa po zwrocie produktów lub anulacji zamówienia. Ty również otrzymasz bon Westwing o wartości 140 zł, gdy tylko Twój znajomy dokona swojego pierwszego zakupu, a produkty zostaną do niego dostarczone. Jeśli bon nie zostanie przyznany, oznacza to, że aktualnie nie masz dostępnego bonu – osoba zaproszona zarejestrowała się w inny sposób niż przez wysłany przez Ciebie link, mogła anulować zamówienie lub produkty nie zostały jeszcze doręczone. Bony za zaproszenie Westwing mogą być wykorzystane tylko raz. Jeśli anulujesz lub zwrócisz zamówienie, w którym został użyty bon, nie będzie można wykorzystać go ponownie. Twój bon będzie ważny przez rok od dnia jego przyznania. Bon za zaproszenie nie łączy się z innymi bonami oraz kartami podarunkowymi. Bon nie może być wykorzystany na pokrycie kosztów wysyłki oraz zakupu karty podarunkowej Westwing. Zgodnie z $2.3 naszego Regulaminu, użytkownicy są uprawnieni do rejestracji i obsługi tylko jednego konta członkowskiego w Westwing.pl/c/. Jeśli system wykryje wiele rejestracji, konta zostaną zablokowane, a przyznane bony dezaktywowane. Więcej informacji na temat bonów można znaleźć w naszym Regulaminie: https://www.westwing.pl/c/terms-and-conditions/