some text

Zaproś znajomych i zyskaj 100 zł

  • Wyślij zaproszenia do znajomych

  • Znajomi rejestrują się i otrzymują bon o wartości 100 zł

  • Ty otrzymujesz bon o wartości 100 zł po pierwszym zakupie znajomych

Moje bony powitalne

*Bony obowiązują przy zakupach o minimalnej wartości 500 zł i są ważne przez określony czas. Mogą zostać wykorzystane na westwing.pl i westwingnow.pl.

Dlaczego warto polecać Westwing?

Zamknij

Moje bony powitalne

Niestety, aktualnie nie posiadasz żadnych bonów

Zaproś znajomych i otrzymaj 100 zł na zakupy na westwing.pl i westwingnow.pl.

Niestety, Twoi znajomi jeszcze nie zarejestrowali się na Westwing

Zaproś znajomych i otrzymaj 100 zł na zakupy na westwing.pl i westwingnow.pl.

Wykorzystaj bon

Jak mogę zaprosić znajomych do Westwing?

Wykorzystaj Twój osobisty link polecający, który znajdziesz w zakładce "Moje konto" w sekcji "Wyślij zaproszenie" i wyślij go znajomym.

Czy jest limit zaproszeń, które mogę wysłać?

Absolutnie nie! Im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej bonów otrzymasz.

Gdzie mogę znaleźć moje bony?

Wszystkie Twoje bony znajdują się w zakładce "Twoje konto", w sekcji "Moje bony rabatowe".

Jak mogę wykorzystać bon?

Możesz wybrać bon w procesie płatności i wykorzystać go przy zakupie o minimalnej wartości 500 zł.

Jak długo mój bon jest ważny?

Gdy Twoi znajomi zarejestrują się na Westwing przy użyciu Twojego linku polecającego, otrzymają bon o wartości 100 zł, ważny przez 30 dni. Gdy dokonają pierwszego zakupu, Ty także otrzymasz bon o wartości 100 zł, kótry zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta. Twój bon jest ważny przez 1 rok.

Czy mogę skorzystać z kilku bonów jednocześnie?

Nie, podczas jednego zakupu możesz wykorzystać tylko jeden bon.

Czy mogę wykorzystać bon przy dowolnym zakupie?

Bon możesz wykorzystać przy zakupie powyżej 500 zł.

Jak mogę się dowiedzieć, czy znajomy skorzystał z mojego zaproszenia?

Możesz zobaczyć wszystkie zaakceptowane zaproszenia w zakładce "Moje bony powitalne" w sekcji "Oczekujące". Otrzymasz także powterdzenie w wiadomości e-mail, gdy tylko Twój znajomy zarejestruje się na Westwing przy użyciu Twojego linku polecającego.

Kiedy zapraszasz znajomych do Westwing, zarówno Ty, jak i zaproszona przez Ciebie osoba, dostajecie od nas w prezencie bon. Możesz zaprosić wyłącznie osoby, które nie są jeszcze zarejestowane w klubie Westwing.
Aby skorzystać z naszej promocji, wyślij link z zaproszeniem do znajomych. Twój indywidualny link jest dołączany do każdego zaproszenia wysłanego za pośrednictwem strony „Zaproś znajomych” oraz do wysyłanych przez Ciebie rekomendacji produktów i kampanii. Kiedy zaproszona przez Ciebie osoba, kliknie na link i zarejestruje się w klubie, otrzyma bon, który może wykorzystać już przy pierwszym zakupie.
Bon pojawi się automatycznie na koncie znajomego przy podsumowaniu zamówienia. Kiedy proces zakupu zostanie zakończony, Ty też otrzymasz od nas bon do wykorzystania przy następnym zamówieniu.
Bon automatycznie pojawi się na Twoim koncie przy podsumowaniu następnego zamówienia. Jeśli go tam nie znajdziesz, oznacza to, że aktualnie nie masz do wykorzystania żadnych bonów.
Bon możesz wykorzystać tylko raz. Nie zostanie Ci zwrócony, jeśli anulujesz zamówienie lub zwrócisz zamówione produkty. Aby możliwe było skorzystanie z bonu, wartość zamówienia powinna wynosić minimum 500 zł. Nie można skorzystać z dwóch bonów jednocześnie. Bon nie obejmuje kosztów przesyłki.