Zaproś znajomych i zyskaj 140 zł

  • Wyślij zaproszenia do znajomych

  • Znajomi rejestrują się i otrzymują bon o wartości 140 zł

  • Ty otrzymujesz bon o wartości 140 zł po pierwszym zakupie znajomych

Moje bony powitalne

*Zaproś znajomych do Westwing i zyskaj szansę na wygranie projektu metamorfozy wnętrza, stworzonego przez naszych Projektantów i zawierającego wybrane przez Ciebie produkty o wartości 25 000 zł. Konkurs trwa od 17.01.2022 do 31.01.2022. Weźmiesz udział automatycznie, gdy Twój zaproszony znajomy dokona pierwszego zakupu na Westwing.

invitation brand banner
Zamknij

Moje bony powitalne

Niestety, aktualnie nie posiadasz żadnych bonów

Zaproś znajomych i otrzymaj 140 zł na zakupy na westwing.pl i westwingnow.pl.

Niestety, Twoi znajomi jeszcze nie zarejestrowali się na Westwing

Zaproś znajomych i otrzymaj 140 zł na zakupy na westwing.pl i westwingnow.pl.

Wykorzystaj bon

Jak mogę zaprosić znajomych do Westwing?

Wykorzystaj Twój osobisty link polecający, który znajdziesz w zakładce "Moje konto" w sekcji "Wyślij zaproszenie" i wyślij go znajomym.

Czy jest limit zaproszeń, które mogę wysłać?

Absolutnie nie! Im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej bonów otrzymasz. Pamiętaj: nie można zapraszać znajomych, którzy mieszkają pod tym samym adresem co Ty.

Gdzie mogę znaleźć moje bony?

Wszystkie Twoje bony znajdują się w zakładce "Twoje konto", w sekcji "Moje bony rabatowe".

Jak mogę wykorzystać bon?

Wybierz odpowiedni bon podczas finalizacji zamówienia. Możesz wykorzystać bon przy zakupie o wartości minimalnej określonej dla tego bonu.

Jak długo mój bon jest ważny?

Gdy Twoi znajomi zarejestrują się na Westwing przy użyciu Twojego linku polecającego, otrzymają bon o wartości 140 zł od Ciebie oraz bon o wartości 50 zł od Westwing. Bon jest ważny przez 45 dni. Gdy znajomi dokonają pierwszego zakupu, Ty także otrzymasz bon o wartości 140 zł, kótry zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta. Twój bon jest ważny przez 1 rok.

Czy mogę skorzystać z kilku bonów jednocześnie?

Nie, podczas jednego zakupu możesz wykorzystać tylko jeden bon.

Czy mogę wykorzystać bon przy dowolnym zakupie?

Bon o wartości 140 zł możesz wykorzystać przy zakupie powyżej 500 zł, a bon o wartości 50 zł możesz wykorzystać przy zakupie powyżej 300 zł.

Jak mogę się dowiedzieć, czy znajomy skorzystał z mojego zaproszenia?

Możesz zobaczyć wszystkie zaakceptowane zaproszenia w zakładce "Moje bony powitalne" w sekcji "Oczekujące". Otrzymasz także powterdzenie w wiadomości e-mail, gdy tylko Twój znajomy zarejestruje się na Westwing przy użyciu Twojego linku polecającego.

Kiedy zapraszasz znajomych do Westwing, zarówno Ty, jak i zaproszona przez Ciebie osoba, dostajecie od nas w prezencie bon. Możesz zapraszać tylko tych znajomych, którzy nie są jeszcze zarejestrowani na Westwing. Aby uzyskać bon, wyślij link z zaproszeniem do znajomych. Twój indywidualny link jest dostępny na stronie „Zaproś znajomych”. Twój link jest dołączany do każdego zaproszenia wysłanego za pośrednictwem strony oraz do wysyłanych przez Ciebie rekomendacji produktów i kampanii. Kiedy zaproszona przez Ciebie osoba kliknie na link i zarejestruje się w klubie, otrzyma bon o wartości 140 zł i 50 zł, który może wykorzystać na zakupy na stronie. Bony pojawią się na koncie przy podsumowaniu zamówienia i będzie można je wykorzystać podczas pierwszego zakupu. Kiedy proces zakupu zostanie zakończony, Ty też otrzymasz od nas bon o wartości 140 zł do wykorzystania przy następnym zamówieniu na Westwing. Bon automatycznie pojawi się na Twoim koncie przy podsumowaniu zamówienia. Jeśli go tam nie znajdziesz, oznacza to, że aktualnie nie masz do wykorzystania żadnych bonów. Bon możesz wykorzystać tylko raz. Nie zostanie Ci zwrócony, jeśli anulujesz zamówienie lub zwrócisz zamówione produkty. Możesz wykorzystać tylko jeden voucher przy jednym zamówieniu. Aby możliwe było skorzystanie z bonu, wartość zamówienia dla bonu o wartości 140 zł powinna wynosić minimum 500 zł, a dla bonu o wartości 50 zł powinna wynosić minimum 300 zł. Bon nie obejmuje kosztów przesyłki. Możesz zapraszać tylko tych znajomych, którzy nie są jeszcze zarejestrowani na Westwing i którzy nie mieszkają pod tym samym adresem co Ty.