Czarna narzuta

Czarna narzuta

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Czarna narzuta-poradnik Westwing

Czarna narzuta idealnie podkreśli nowoczesny styl salonu i doda nutki pikanterii w sypialni. Czarny kolor kojarzony jest nieodmiennie z ponadczasową elegancją i atmosferą tajemniczości, a jednocześnie jest na tyle uniwersalny, że doskonale komponuje się z innymi barwami. Chociaż czarna narzuta na łóżku lub na sofie to przede wszystkim dowód świadomego wykorzystania koloru w aranżacji wnętrza, to ogromne znaczenie ma również materiał, z którego została wykonana. Warto wybierać modne materiały naturalne, które świetnie się układają. Zapoznając się z propozycjami doświadczonych stylistów można znaleźć niebanalne inspiracje i odważne pomysły na zastosowanie czarnej narzuty jako awangardowego elementu dekoracyjnego.

Czarna narzuta – artystyczny akcent w salonie i sypialni

Od kilkunastu lat czerń święci triumfy w aranżacji wnętrz. Styliści proponują ją przede wszystkim osobom wymagającym, dążącym do perfekcji i preferującym styl nowoczesny. Czerń to mocny kolorystyczny akcent, który błyskawicznie koncentruje na sobie uwagę. Co ciekawe, czerń rewelacyjnie prezentuje się również w sypialni, gdzie wprowadza klimat tajemnicy i artystycznej fantazji.

Narzuta w modnym odcieniu czerni – pomysł na wyraziste wnętrze

Wybierając narzutę do salonu lub sypialni warto kierować się wyczuciem. Nie wolno przy tym zapominać o względach praktycznych: czarna narzuta jest bardzo wyrazista, więc musi się dobrze komponować z pozostałymi elementami wyposażenia.

Czarna narzuta – alternatywa dla wymagających

Rozmaite odcienie, którymi mieni się czarna barwa, inspirują do zabawy stylem. Elegancka narzuta wykonana z wysokiej jakości bawełny znakomicie dopasuje się do wnętrz wykończonych w klasycznej bieli lub modnych pastelach. Narzuta w tym odcieniu może być również praktyczną alternatywą dla koca, zwłaszcza dla osób lubiących wygodę i dobry styl.

Narzuta, mająca odpowiednią długość i szerokość może być również ciekawym sposobem na dekorację fotela. Miękka bawełna w połączeniu z głęboką czernią sprawia przytulne i nieco tajemnicze wrażenie, zachęcając do błogiego relaksu w idealnie urządzonym wnętrzu.To wspaniały wybór dla osób, które pragną nadążać za trendami wnętrzarskimi i cenią urok pięknych przedmiotów.