Dywan w kropki

Dywan w kropki

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Dywan w kropki-poradnik Westwing

Kropki i groszki powróciły triumfalnie. Z impetem wtargnęły na modowe wybiegi krzycząc: tu nasze miejsce. Co więcej, swoją ekspansją objęły również świat aranżacji wnętrz. Rozsypały się po ścianach, zasiedliły desenie kanap i foteli. Wykropkowane kubki i talerze, pościel w groszki, poduszki w grochy i inne „piegowate” akcesoria pojawiają się coraz częściej w domach jako dodatki pełne wdzięku. Rozmieszczone regularnie lub asymetrycznie, wielokolorowe lub w jednej barwie, maleńkie kropki lub duże grochy wnoszą atmosferę radości i lekkości. W wersji biało-czarnej wydają się zdumiewająco eleganckie.

Każde wnętrze potrzebuje od czasu do czasu małej rewolucji. Czegoś nowego, czegoś innego, odejścia od rutyny. Oczywiście, skala naszej domowej rewolty zależy od potrzeb oraz od stopnia śmiałości w doborze barw, kształtów i deseni. Jednak czasami wystarczy bardzo niewiele, by zmieniło się wiele. Zmiana dywanu to sprawdzony sposób na wprowadzenie szybkiej innowacji. Dywan w kropki wniesie do mieszkania ducha wiosennej nowości. W zależności od kolorystyki i wielkości kropek wprowadzi atmosferę nieco zawadiackiego luzu lub niewymuszonej elegancji.

Dywan w kropki

Kropki to motyw coraz częściej pojawiający się na dywanach. Kiedyś deseń kojarzony głównie z dziecięcymi wnętrzami, dziś stosowany bez ograniczeń. Przedpokojowy chodnik w kolorowe kropki już od progu wprawi przybyłych gości w dobry nastrój. Barwny dywan w kropki rozweseli każdy pokój. Czarny dywan w białe kropki lub jego brat-bliźniak w negatywie będzie znakomitym dopełnieniem czarno-białej stylizacji. Dywan w kropki w tonacji brązowo-kawowej to wprost wymarzony dodatek do nowoczesnego wnętrza, w którym dominują kolory ziemi z przewagą beżu. Dywany w kropki są oryginalne i wesołe. Dobrane pod kolor ścian i mebli ożywiają i urozmaicają wnętrze odmiennością zabawnego wzoru. Wersji kolorystycznych dywanów w kropki jest niewiele mniej niż kolorów. Kolory wpływają na samopoczucie człowieka, zatem odpowiednio dobrany dywan w kropki będzie działał pobudzająco lub kojąco.

Dywan w kropki dla dzieci

Pokój dziecka to idealne miejsce dla dywanu w kropki. Wszak motyw kropek wprowadza nastrój beztroski, lekkości i wesołość. Kolorowe kropki to także znakomity pretekst do dobrej zabawy – do gry w kolory. Poduszki i poduchy na podłodze spełnią nie tylko rolę dekoracyjną w pokoju malucha, ale przydadzą się także rodzicom do wspólnych zabaw na dywanie. Dywany w kropki do dziecięcego pokoju produkowane są głównie z wełny, akrylu lub czystej bawełny, ale także z innych tworzyw, które łatwo prać i suszyć. Dywan z bawełny może być prany w pralce tak często, jak tylko zajdzie potrzeba, nie zdefasonuje się w praniu ani nie ulegnie skurczeniu. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci wiele z dywanów przeznaczonych do dziecięcych pokoi ma antypoślizgowe podszycie. Istnieje też możliwość dokupienia osobno maty antypoślizgowej.

Dywan w kropki i nie tylko — poznaj ofertę Westwing

Marzysz o wprowadzeniu odrobiny świeżości do tradycyjnego, spokojnego wnętrza? Dywan w kropki to doskonały sposób na urozmaicenie aranżacji salonu, sypialni lub przedpokoju! Designerski dywan o nietypowym kształcie to wymarzony dodatek do nowoczesnego, miejskiego loftu, a kolorowy dywan z miękkiej włóczki — do pokoju dzieci. Na Westwing znajdziesz szeroki wybór dywanów w różnych modelach i rozmiarach: dywany bawełniane, dywany wełniane, dywany bambusowe, dywany filcowe, dywany ze sznurka i dywany typu shaggy. Spośród setek modeli w różnych wzorach i kolorach każdy wybierze coś dla siebie. Już dziś dołącz do Westwing i zamów wymarzony dywan w kropki.