Fotel pikowany

Fotel pikowany

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Fotel pikowany-poradnik Westwing

Nowoczesny, oszczędny styl urządzania wnętrz jest obecnie bardzo popularny. Dążymy do tego, by w pomieszczeniu nie było za dużo elementów i żeby wyróżniało się ono prostotą. Takie wnętrza robią wrażenie spokoju. W tej przestrzeni zazwyczaj eksponuje się jeden z elementów umeblowania. A w pełnym pośpiechu współczesnym świecie, tak jak i dawniej na salonach, dobrym rozwiązaniem jest solidny, niebanalny fotel. Dobrze jest usiąść w nim po całym dniu wytężonej pracy. Projektanci prześcigają się w propozycjach, między innymi stworzyli fotel pikowany. Sposób wykonania jego obicia już samym wyglądem zachęca do wypoczynku.

Fotel pikowany w nowoczesnych wnętrzach

Do wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym ciekawym dodatkiem jest komplet wypoczynkowy w postaci sofy lub narożnika oraz foteli ozdobionych pikowanymi obiciami. Pikowane fotele lub krzesła ciekawie będą się prezentować w tego typu aranżacjach. Uwagę przyciągnie ich forma, kolorystyka i faktura użytych tkanin obiciowych.

Jasne ściany z jasnymi meblami

W oszczędnym współczesnym stylu aranżowania mieszczka i domów interesującym pomysłem na użyteczny mebel, który jednocześnie będzie niebanalną ozdobą salonu, pokoju dziennego, a także gabinetu, jest być fotel z pikowanym pokryciem. Tak jak słynna pikowana torebka Chanel 2.55 dodaje szyku kreacji, mebel ten doda elegancji każdemu wnętrzu.

Pikowane fotele – czas na eksperyment

Dodatkiem, który może ożywić każdy pokój, jest pikowany fotel. A jeżeli dobierze się do niego pikowaną sofę i pufy stworzy efektowny komplet wypoczynkowy. Ciekawą propozycją są komplety: pikowany fotel i podnóżek – ten ostatni jest niesamowicie wygodny dla zmęczonych całym dniem nóg. Projektanci zadbali o to, byśmy mieli w czym wybierać – zarówno pod względem kolorystyki, jak i materiału, z którego wykonane są meble. Mamy więc do wyboru skórę, skórę ekologiczną i różnego rodzaju tkaniny. Również jeśli chodzi o kształty – znajdziemy dużo propozycji.

Pikowane meble ozdobią każdy salon

Pikowane fotele i krzesła mogą w ciekawy sposób odmienić oszczędny, nowoczesny salon. Pasować będą także do mieszkań urządzonych w stylu retro, czyli dawnym. Są interesującym dodatkiem, który przy odrobinie wyobraźni można wykorzystać do aranżacji każdego wnętrza.

Nadchodzące promocje