Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Różne aksamitne pufy z frędzlami w kolorze szarym,

Nawet jeśli Twoje mieszkanie nie jest zbyt duże, możesz sprawić, że będzie bardzo komfortowe! Także wtedy, kiedy z wizytą wpadają goście. Wyobraźmy sobie, że w salonie jest miejsce tylko na jedno duże siedzisko – sofę. Nic straconego! Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję: puf! Kiedy nie jest potrzebny, możemy go zchować i wyciągnąć, kiedy będzie potrzebny. W naszym poradniku pokażemy Ci, jak w szybko wyczarować kilka dodatkowych miejsc do siedzenia. Przygotowaliśmy kilka opcji, które wyglądają bardzo stylowo i harmonijnie wkomponują się w Twoją aranżację! 

Puf w salonie: trzy wskazówki   

Nie masz miejsca, żeby trzymać w domu zapasowe krzesła i wyjmować je w razie wizyty gości? Spokojnie! Zamiast skupiać się na czystej funkcjonalności, w Westwing lubimy łączyć ją z pięknym wzornictwem. Te trzy wskazówki ekspertów pomogą Ci sprytnie wkomponować pufy we wnętrze. 

  • Umieść go pod konsolą
    Czy w pokoju znajduje się kredens lub ładna konsola? Wykorzystaj te meble jako schowek dla swoich pufów! Dzięki temu nie będą one zabierać przestrzeni, a jednocześnie będą zawsze pod ręką. 
  • Traktuj go jako stolik pomocniczy
    Może on doskonale posłużyć jako stolik pomocniczy. Połóż na nim piękne albumy lub tacę ze świecami. A gdy tylko odwiedzą Cię goście i będziecie potrzebować dodatkowych miejsc siedzących, możesz odłożyć dekoracje na bok i wykorzystać puf jako siedzisko. 
  • Wykorzystaj go na przechowywanie drobiazgów
    Niektóre pufy posiadają funkcje przechowywania. W ten sposób możesz schować rzeczy, które nie mieszczą się już na regałach w pokoju. Jednocześnie jest zawsze do dyspozycji gości, którzy podczas odwiedzin mogą wygodnie na nim usiąść. 

Nasze najpiękniejsze pufy

W razie wizyty niezapowiedzianego gościa w dosłownie kilka sekund możesz wyczarować opcje siedzenia i w ten sposób stworzyć przytulną atmosferę dla wszystkich obecnych. Pufy, wkomponowane w aranżację wnętrza, są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale stanowią też ciekawą dekorację w salonie. Na WestwingNow mamy dla Ciebie duży wybór pięknych pufów. Wybierz taki, który najlepiej odzwierciedla charakter Twojego wnętrza.