Dekoracyjne bombki w misie dekoracyjnej

Aby uzyskać wspaniały efekt we wnętrzu, wybierz misy dekoracyjne, które idealnie nadają się na różne okazje. Istnieje bardzo dużo pomysłów na aranżację szklanej misy. Czy to w uroczystej wersji z połyskującymi świecami, czy też przystrojona egzotycznymi owocami – jest wiele opcji! Nasi eksperci od aranżacji wnętrz powiedzą Ci, dlaczego misa to nie tylko przydatny produkt do przechowywania różnych rzeczy – ale także wspaniała dekoracja. Poznasz kreatywne wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak ozdobić szklane naczynie. 

Jak zaaranżować szklaną misę 

Bądź kreatywny i nadaj szklanej misie nowy wygląd, dodając do niej różne elementy i akcesoria domowe. Często masz je już w domu – i niczego nie musisz kupować. W szklanej misce umieść na przykład świece zapachowe lub rośliny. Te drugie nie tylko zapewniają lepszy klimat w pomieszczeniu, ale są też piękną dekoracja wnętrza. Dzięki szklanej misie mogą być prezentowane na stoliku do kawy, z dala od wazonu i klasycznej doniczki. Uwolnij swoją kreatywność dzięki szklanym dekoracjom! 

Nasza wskazówka: dekoruj w zależności od sezonu! Zarażując jesienne dekoracje, umieść w misie świece, gałęzie i mech, z kolei latem wybierz muszle, drobny piasek i morskie akcesoria. 

Łatwe dekorowanie misy

A może zamiast pojedynczych kwiatów umieść w szklanej misce cały ogródek? To, co może początkowo wydawać się nieco skomplikowane, jest w rzeczywistości bardzo proste. Pokażemy Ci, jak stworzyć własny mini ogród ukryty w szklanej misie. W szczegółowym przewodniku dowiesz się, jak krok po kroku stworzyć mały ogród. Najważniejszymi elementami do dekorowania szklanej misy są kwiaty i oczywiście sama szklana misa. Idealna tutaj jest okrągła szklana misa dekoracyjna. Ale nawet wysoka, duża szklana miska dobrze się sprawdzi! 

Zrób własny mini ogród w szkle: 

 1. Krok

  Umieść w misie kamyki i ziemię. 
 2. Krok

  Do ziemi włóż rośliny i udekoruj je warstwą mchu.
 3. Krok

  Dodaj kolorowe kamyki i muszelki do dekoracji. 
 4. Krok

  Jeśli Twoja szklana misa dekoracyjna jest wystarczająco duża, możesz dodać do środka dowolną liczbę doniczek z pięknymi kwiatami. Mała wskazówka: Całość wygląda szczególnie ładnie, jeśli wybierzesz różne kolory i rodzaje kwiatów.

Misy dekoracyjne o wielu wzorach 

Dekoracyjne szklane misy są dostępne w różnych wzorach. Z łatwością wybierzesz odpowiedni model do realizacji własnych pomysłów na dekorację pokoju. Czy to okrągła lub kwadratowa szklana miska – wyjątkowe wzory stworzą nowoczesną dekorację w Twoim domu. Ponadto, szklane miski można również świetnie łączyć z innymi produktami do przechowywania. Stwórz harmonijną kompozycję, która emanuje nowoczesnym stylem, a jednocześnie domową atmosferą. 

Ciekawe wzory dekoracyjnych mis w WestwingNow 

Misy dekoracyjne są idealne do eksponowania naszych najpiękniejszych akcesoriów. Wielu fanów pięknych wnętrz szczególnie lubi używać szklanych mis do prezentacji owoców na kredensie. Ale także w przypadku innych dodatków szklane miski staną się piękną dekoracją w Twoim domu. W sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz różnorodne wzory szklanych mis, które idealnie nadają się do przystrojenia każdej aranżacji. Znajdź z nami swoją nową, przepiękną dekorację!