Salon z dekoracyjnym porożem na ścianie

Dekoracyjne poroża są obecnie modnym tematem. Jeleń, łoś lub antylopa – majestatyczne rogi świetnie prezentują się na ścianie salonu lub w holu. Złap tę dekorację za rogi i dowiedz się, w jakich wnętrzach sprawdzi się najlepiej. Nasi eksperci od aranżacji wnętrz podpowiedzą Ci, na czym polega ten trend. Damy Ci także kreatywne wskazówki, dzięki którym samodzielnie stworzysz dekoracyjne rogi na ścianę.

Rogi dekoracyjne

Poroże to częsty motyw na ceramice, ale świetnie sprawdzi się także jako dekoracja ścian. Gwarantujemy – rogi dekoracyjne od razu przyciągają wzrok gości. Jeśli chcesz nadać im nieco więcej uroku, możesz bez problemu udoskonalić je odpowiednim kolorem. Na przykład do męskiego pokoju w stylu glam chic pasują dekoracyjne rogi w kolorze srebrnym. Ta ozdoba doskonale zdobi cztery ściany nie tylko zimą i podczas Świąt Bożego Narodzenia. W rustykalnym wnętrzu z dużą ilością drewna, dekoracja z poroża jelenia tworzy harmonijną atmosferę przez cały rok.

Co powiesić na ścianie?

Jesteś wielkim fanem natury, uwielbiasz rustykalny urok górskich chatek i od dawna marzysz o porożu jako o dekoracji ściennej? Oczywiście rogi nie muszą być prawdziwe. Nawet sztuczne poroża dekoracyjne, wykonane z drewna lub plastiku, mogą być interpretowane w nowoczesny sposób i sprawdzą się w wielu stylach aranżacji.

Nowoczesna dekoracja wnętrza

W stylu nowoczesnym szczególnie dobrze sprawdzi się poroże wykonane z aluminium w kolorze srebrnym. Lekki materiał jest idealny jako dekoracja ścienna i można go łatwo zamontować. Taki model wygląda bardzo podobnie do prawdziwych rogów. Oczywiście również w WestingNow możesz znaleźć imponujące dekorację z motywem rogów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ekskluzywną ofertą!

Rogi w holu

Zastosowanie poroża jelenia nie ogranicza się do klasycznej dekoracji ściennej. Wspaniałe rogi sprawdzą się także jako… wieszaki. Szczególnie dobrze odnajdą się w nostalgicznym stylu vintage lub stylu skandynawskim. Poroża w naturalnych kolorach lub w bieli łączą się estetycznie z ogólnym obrazem całości i tworzą przytulny klimat, który zachęca do odpoczynku.

Ulubiona dekoracja: poroże jelenia

Dekoracyjne poroże na ścianie pośród bożonarodzeniowych ozdób klatki schodowej

Rogi zawieszone na ścianie są nie tylko niezwykłą dekoracją, ale oferują także funkcjonalne korzyści. Mogą posłużyć jako wieszak na ubrania lub klucze – to dlatego dekoracja z poroża jest tak wyjątkowa!

Lampa z poroża jelenia

Stylowa lampa z poroża jelenia to najlepsza dekoracja wnętrza. To produkt, który przekonuje nas niezwykłą dbałością o szczegóły – a co najlepsze, nawet po wyłączeniu przyciąga wzrok gości. Umieść lampę z dekoracyjnych rogów na komodzie w salonie. Według własnego uznania możesz obejść się bez dodatkowych przedmiotów dekoracyjnych. Wtedy lampa z poroża będzie dekoracją grającą pierwsze skrzypce!

Wykonaj samodzielnie dekoracyjne rogi na ścianę

 1. Krok

  Nie musisz kupować prawdziwego poroża!

 2. Krok

  Gałęzie z lasu doskonale nadają się do stworzenia bazy tej dekoracji.

 3. Krok

  Upewnij się, że wybrane gałęzie mają jak najwięcej odnóg.

 4. Krok

  Przed rozpoczęciem właściwego procesu należy należy najpierw oczyścić i przeszlifować zebrane gałęzie.

 5. Krok

  Jeśli naturalny wygląd gałęzi jest zbyt nudny, możesz dodatkowo pomalować je w wybranym kolorze.

 6. Krok

  Zamocuj gotową dekorację ekologicznego poroża na ścianie lub w wazonie.

 7. Krok

  Ciesz się wyjątkowymi akcesoriami ozdabiającymi wnętrze!