Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Nakrycie stołu z wazonem kaktusem

Wazon w formie kaktusa – modny, wakacyjny i przyciągający wzrok! Uwielbiamy takie dekoracje. Co najlepsze, wazon kaktus możesz uzupełnić różnymi rodzajami kwiatów. Nasi eksperci od pięknych wnętrz dadzą Ci wskazówek, jak zaprezentować w wazonie trzy aranżacje ze świeżych kwiatów i pomogą sprawić, by taka ozdoba przyciągała wzrok w Twoim domu.

Do aranżacji wazonu będą potrzebne:

  • Wazon kaktus w różnych rozmiarach
  • Różne gatunki świeżych kwiatów
  • Nożyczki

Wazon kaktus – jak go modnie zaaranżować?

Kwiat kaktusa

Utnij kwiat tuż nad łodygą, aby użyć go do dekoracji. Nie potrzebujesz łodygi ani liści. Po prostu umieść sam kwiat w wazonie o formie kaktusa. Całość będzie wyglądać tak, jakby z Twojego kaktusowego wazonu wyrósł kolorowy kwiat!

Rajski ptak

Do tej aranżacji potrzebujesz pięciu różnych gatunków kwiatów, by rajski ptak był wielobarwny. Aby idealnie ułożyć wszystkie pięć kwiatów w wazonie kaktusie, poszczególne rośliny nie powinny być zbyt duże ani ekspansywne. Razem stworzą prawdziwie rajską mieszankę!

Samotnik

Nazwa mówi sama za siebie – w kaktusowym wazonie znajduje się pojedynczy, ekstrawagancki kwiat. Kwiaty z rodziny Protea są do tej roli idealne. Wlej wodę do wazonu i dodaj specjalną mieszankę, dzięki której kwiat dłużej zachowa świeżość.

Najpierw w trendach pojawił się ananas, a teraz kaktus! Zakochaliśmy się w tych roślinnych ozdobach i wciąż nam się nie znudziły. Wazon kaktus sam w sobie jest elementem dekoracyjnym wnętrza, a oprócz tego od razu doda Twojej aranżacji wakacyjnego nastroju! Stylowe wazony w formie kaktusa można znaleźć w naszym ekskluzywnym asortymencie na WestwingNow. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta dekoracja!