Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Zastawa stołowa z dekoracjami imprezowymi

Dzięki temu poradnikowi wprowadzisz do swojego letniego menu wakacyjny klimat. Dowiedz się, jak stworzyć tropikalną atmosferę w ogrodzie lub w domu planując menu drinków. Życzymy dobrej zabawy! 

Do przygotowania menu drinków potrzebujesz:

 • Biały, duży arkusz papieru
 • Ołówek 
 • Linijka 
 • Akwarele i pędzle 
 • Pisak lub cienki długopis w kolorze czarnym

Szablon menu drinków na letnią imprezę – to takie proste! 

 1. Określ strukturę i projekt 

  Aby menu z drinkami stało się absolutną atrakcją na letniej imprezie, nie możesz po prostu go wydrukować. Chociaż wydaje się to bardzo kuszące, stwórz własny projekt i przenieś go na papier za pomocą jasnych linii ołówka. Aby pisać w linii prostej, narysuj małą siatkę poziomych i pionowych linii za pomocą ołówka i linijki. 
 2. Napisz tytuł 

  Zaczynamy! Za pomocą kolorowych akwareli i cienkiego pędzla lub profesjonalnych ołówków napisz tytuł „Drinki” w nagłówku kartki papieru. Pozostań w centrum i pisz swobodnie poniżej. 
 3. Obrysuj napisy flamastrem 

  Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś w pierwszym kroku, naszkicuj teraz napisy do menu napojów. Następnie obrysuj je czarnym długopisem. Wskazówka: spróbuj uzyskać przepiękny efekt kaligrafii! 
 4. Napisz tekst za pomocą cienkopisu 

  Powiedz gościom, co mogą wypić na letniej imprezie – za pomocą czarnego cienkopisu możesz uzupełnić menu prostymi drukowanymi literami. Wskazówka: różne czcionki zapewniają równowagę w menu. 
 5. Podkreśl krawędzie menu akwarelą 

  Na końcu znowu może pojawić się jakiś kolor. Aby uzyskać doskonały letni wygląd, podkreśl wszystkie cztery rogi papieru kolorowymi akwarelami (tymi samymi odcieniami, których użyłeś do napisania tytułu). 

Twoje menu drinków można teraz stylowo powiesić nad barkiem. Dopełnij wygląd swoich letnich koktajli kolorowymi szklankami lub papierowymi słomkami. W naszym sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz ich duży wybór na swoją letnią imprezę!