Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Białe hortensje z dekoracją w kształcie serca w szklanych wazonach na wesele

Serce symbolizuje miłość, namiętność oraz silne uczucia. Dlatego też, wybierz serce jako motyw dekoracji sali weselnej i świętuj nowy etap swojego życia – swój ślub! Dekoracje ślubne w kształcie serca oddadzą romantyczną atmosferę ceremoni oraz Wasze wzajemne uczucia do siebie. A po zakończonym weselu, będą już zawsze przypominały o tym, co było świętowane: Waszą miłość. 

Przyjęcie weselne z dekoracjami ślubnymi w kształcie serca

Dzień ślubu na zawsze pozostaje w pamięci, nie tylko parze młodej. Dlatego istotna jest jego odpowiednia oprawa, a romantyczne dekoracje, gwarantują niezapomniane wspomnienia dla wszystkich. Polecamy także wspaniałą atrakcję, czyli fajerwerki w kształcie serca, która rozbłyśnie na gwieździstym niebie podczas przyjęcia weselnego. 

4 porady jak stworzyć dekoracje ślubne w kształcie serca na wesele 

 1. Porada

  Aby stworzyć uroczą dekorację ślubną w kształcie serca, zestaw srebrne elementy z odpowiednimi tkaninami. Wykorzystaj serca zrobione z metalu i połącz je z białymi bieżniami. Dzięki temu uzyskasz eleganckie, nieprzytłaczające dekoracje ślubne w kształcie serca.

 2. Porada

  Drewniane serca jako dekoracja ślubna doskonale przystroją stół. Jeśli uwielbiasz styl skandynawski lub wiejski, polecamy odrobinę naturalności. Wybierz drewniane serca jako dekorację na weselu. Małe, drewniane serduszka pięknie wyglądają na podstawkach pod talerze lub jako winietki. 

 3. Porada

  Wszystko w bieli – czy istnieje jakaś lepsza okazja na wykorzystanie tego koloru? Umieść białe ozdobne serca na bieżnikach lub na wazonach wraz z łańcuchami świetlnymi tworząc dekorację ślubną.

 4. Porada

  Czy organizujesz swoje przyjęcie weselne w stylu boho? Ten niezwykle romantyczny styl uzupełnisz poprzez obrusy i poduszki z kwiatowymi wzorami, świece pachnące delikatną nutą róży oraz oczywiście dekoracjami w kształcie serca. Umieszczone na stołach gości oraz na słodkim stole w połączeniu z meblami w stylu shabby chic zapewnią romantyczną atmosferę. 

Inspirujące pomysły na dekoracje ślubne w kształcie serca

Na miejscu ceremonii ślubnej: Już sama ceremonia ślubna jest wzruszająca. Więcej emocji temu szczególnemu dniu nadasz wybierając właściwą dekorację. Konfetti w kształcie serca stworzy romantyczną atmosferę w momencie, gdy para młoda opuszczać będzie miejsce ceremonii. Co za emocje!

Jako dekoracja stołu: Dekoracje ślubne w kształcie serca mogą być wykorzystane w wielu formach, na przykład na winietkach, serwetkach czy obrączkach na serwetkach. Ale również, w sali, w której odbywa się wesele, umieść balony w kształcie serca w kolorze czerwonym i białym. Możesz również ozdobić wejście sali dużymi aranżacjami kwiatowymi w kształcie serca wykonanymi przy użyciu róż. Podobne kwiatowe dekoracje ślubne mogą zdobić stoły. Dekoracje ślubne w kształcie serca przeplatające się z aranżacjami kwiatowymi i świecami tylko podkreśloną Wasz dzień. Przymocuj wstążki do krzeseł i wykorzystaj dekoracje ślubne w kształcie serca zarówno na stołach gości, jak i na stole ze słodkościami. 

Wyszłam za mąż, zaraz wracam – samochód z dekoracjami ślubnymi w kształcie serca

Ślub to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, również jeśli chodzi o dekoracje! Wszystko można stylowo ozdobić. Kościół lub inne miejsce w którym odbywa się ceremonia, salę weselną oraz samochód, który zawiezie parę młodą do ślubu. Wykorzystaj dekoracje samochodu w kształcie serca, aby jeszcze piękniej świętować ten dzień. Samochód dla nowożeńców może być udekorowany tak, aby pasował do reszty dekoracji ślubnych w kształcie serca. Wybierz różowe balony lub dekoracje na masce samochodu – na przykład rattanowe serce udekorowane kwiatami i wstążkami.