Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Zbliżenie na kartki ślubne umieszczone na stole

Dostałeś zaproszenie na wesele? Potrzebne Ci będą: piękny prezent dla pary młodej i oczywiście stylowa kartka ślubna z życzeniami. Ślub to szczególny dzień w życiu zakochanych. Dlatego prezent oraz kartka muszą być doskonale dobrane. Zapisz życzenia z okazji ślubu dla młodej pary na kartce ślubnej. Niech Twoje słowa sprawią im przyjemność i będą miłym uzupełnieniem prezentu. W Westwing kochamy wszystko, co jest piękne. A co może być piękniejsze od świeżo upieczonego małżeństwa i wspólnego świętowania ich wielkiej miłości? Z tego powodu zebraliśmy najlepsze wskazówki i sztuczki dotyczące kartek na tą szczególną okazję.

Jakie życzenia z okazji ślubu zapisać na kartce ślubnej?

Wybór najpiękniejszej kartki ślubnej może stanowić nie lada wyzwanie, ponieważ istnieje naprawdę duża oferta wyjątkowo pięknych propozycji – od prostych i eleganckich, przez zabawne, aż po romantyczne. Jednak dobór właściwych słów może być równie trudny, jak wybór odpowiedniej kartki ślubnej. Przecież chciałbyś życzyć powodzenia młodej parze, a jednocześnie nie zabrzmieć banalnie. Wybierz takie życzenia na ślub, które sprawią przyjemność młodej parze i na długo zapiszą się w ich pamięci.

Szczególnie istotne jest, aby życzenia z okazji ślubu były zapisane odręcznie. Dzięki temu kartka nabiorze osobistego charakteru. Poćwicz pisanie życzeń z okazji ślubu na osobnej kartce papieru przed zapisaniem ich na kartce ślubnej. Jeśli chodzi o treść życzeń z okazji ślubu, w pierwszej kolejności warto zastanowić się, jak blisko jesteś z parą młodą. Czy to Twoi dobrzy przyjaciele, którzy mają podobne poczucie humoru? Wypisz kartkę w osobisty i humorystyczny sposób. A może nie jesteś aż tak blisko z parą młodą? Wtedy unikaj rozlewności i postaw na serdeczne życzenia.

Kartki ślubne z życzeniami: zrób to sam

Jeśli chciałbyś, by kartki ślubne z życzeniami wybrane przez Ciebie miały szczególnie osobisty charakter, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Własnoręcznie robione kartki to doskonałe rozwiązanie na złożenie życzeń. Samodzielne wykonanie kartki ślubnej wcale nie jest aż tak trudne. Do jej stworzenia wykorzystaj twardą tekturę i papiernicze dodatki. Wytnij małe ozdoby i przyklej je na kartkę. Możesz również samodzielnie namalować na niej dekoracje. Gwarantujemy, że para młoda doceni Twój wysiłek!

Zrobiłeś zakochanym ładne zdjęcie? To bez znaczenia, czy znajduje się na nim tylko para młoda, czy jest to grupowa fotografia z Tobą. Pięknie ozdobione zdjęcie zakochanych to doskonały pomysł na stworzenie kartki ślubnej. Przyklej zdjęcie do monochromatycznej kartki i zapisz kilka miłych słów płynących z głębi Twojego serca. Spersonalizowana kartka ślubna gotowa! Jesteśmy pewni, że żaden z gości nie wpadnie na ten pomysł!

Jeśli potrafisz kaligrafować, mamy dla Ciebie kolejne doskonałe rozwiązanie. Przekształć inicjały pary młodej w piękne logo i umieść je na kartce.

Wskazówka: Nie jesteś pewien, jakie kartki spodobają się młodej parze? Trzymaj się motywu wesela, może go już pewnie rozpoznać po zaproszeniach. Tak przygotowane kartki ślubne zaskoczą młodą parę graficznym nawiązaniem do ich wielkiego dnia.

Kartki ślubne do pobrania

Nie masz czasu lub ochoty na wykonanie własnej kartki? Nie ma problemu! Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy wyjątkowe kartki, które musisz jedynie pobrać na swój komputer, wydrukować i nakleić na papier!

Księga gości i kartki ślubne – dzięki nim wesele na długo zapisze się w pamięci

To wielki dzień w życiu zakochanych, kiedy w gronie najbliższych mogą świętować swoją miłość i przywiązanie. Jeśli jesteś częścią tego święta, musisz być naprawdę ważny dla pary młodej. Zazwyczaj na wesele zaprasza się tylko najbliższych przyjaciół i rodzinę. Dlatego prezent na wesele stanowi o wiele większe wyzwanie niż prezent urodzinowy. W ten sposób chcemy nie tylko złożyć najlepsze życzenia z okazji ślubu czy pogratulować młodej parze. Wspomnienia z tego dnia muszą być odpowiednio zapisane w pamięci zakochanych. Uda się to dzięki samodzielnie zaprojektowanej księdze gości i niebanalnym kartkom ślubnym. W ten sposób sprawisz, że ten dzień pozostanie w pamięci młodej pary na zawsze.

Kartka ślubna: Ślub to wyjątkowe wydarzenie. Kartki ślubne powinny być równie wyjątkowe! A co, jeśli młoda para otrzyma kolejne kartki z miłymi życzeniami nawet po ślubie? Zorganizuj się z gronem bliskich parze młodej osób i wspólnie stwórzcie wspaniałą pamiątkę dla pary młodej. Wysyłajcie kolejno kartki ślubne parze młodej co tydzień aż do pierwszej rocznicy!

Specjalna rada: Jeśli nie udało Ci się dotrzeć na wesele, nie zapomnij o przesłaniu kartki ślubnej z gratulacjami i życzeniami z okazji ślubu. W ten sposób pokażesz, że para młoda zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu!

Szczególny prezent na wesele – księga gości

W przeciwieństwie do kartek ślubnych, księga gości jest zazwyczaj wybierana przez parę młodą. Możesz ich odciążyć i wcześniej przygotować własną księgę gości, w której każdy gość będzie mógł indywidualnie zaprojektować stronę z życzeniami z okazji ślubu. Następnie przekaż księgę gości młodej parze w dniu ślubu. Z pewnością ucieszy ich ta wspaniała i pełna miłości pamiątka!

Księga gości, prezenty i kartka ślubna z życzeniami – zaproszenie na wesele wiąże się zazwyczaj z pewnymi wydatkami. Jednak para młoda ponosi ich znacznie więcej. Okaż swoją wdzięczność i sprezentuj im osobistą kartkę z miłą zawartością.