Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Duży stół weselny z kwiatami i winietkami

Kwiaty na ślub są niemal tak samo istotne jak obrączki dla pary młodej. To niezbędny element każdego ślubu. Na sali weselnej, kwiatowe dekoracje ślubne ustawione na stołach przykuwają uwagę każdego. Znajdź z nami swoje wymarzone kwiatowe dekoracje ślubne!

Dekoracje ślubne wykonane z kwiatów to niewątpliwie kluczowy element, który może być zaaranżowany w rozmaitych konfiguracjach. Co więcej, kwiatowe dekoracje ślubne umieszczone w stylowych wazonach są niezwykle inspirujące. Poza wazonami, kwiaty lub ich płatki można ułożyć w misach lub na paterach. Ślub pozwala na szaleństwo w zakresie kwiatowych dekoracji. Kolorowe kwiaty i urzekające aranżacje w przykuwający wzrok sposób ozdobią każdy stół weselny. W zależności od wybranego stylu, kwiatowe dekoracje ślubne mogą rzucać się w oczy lub być bardziej dyskretne, tak jak klasyczne bukiety kwiatów w białych odcieniach. Zainspiruj się naszymi pomysłami na kwiatowe dekoracje ślubne!

Kwiaty na ślub – Festiwal kolorów

  1. Czerwony

    Czerwony to kolor miłości, a dekoracje w tych barwach symbolizują nie tylko miłość, ale także pasję i głębokie uczucia. Czerwone kwiatowe dekoracje ślubne doskonale łączą się z ponadczasową bielą. Wybierz szlachetne czerwone róże lub czerwone goździki i zestaw je z delikatnymi mirtami. Dekoracje ślubne wykonane z kwiatów w kolorze czerwonym uzupełnij dodatkami w podobnych barwach, takimi jak bieżniki lub serwetki na stołach. 
  2. Biel

    Biała suknia ślubna doskonale współgra z białymi kwiatowymi dekoracjami ślubnymi. Jest to kolor symbolizujący niewinność i czystość. To bardzo klasyczna barwa, która pod postacią kwiatowych dekoracji ślubnych doskonale sprawdzi się w miejscu ceremonii ślubnej, jak i na sali weselnej. Uzupełnij białe kwiatowe dekoracje ślubne akcentami z zielonych liści. Polecamy również zestawienie bieli z serwetkami w innych barwach, na przykład z delikatnym liliowym.
  3. Zieleń

    Zielony to kolor nadziei, zatem bezpośrednio wiąże się ze szczerymi życzeniami składanymi parze młodej przez gości weselnych. Ponadto, ten naturalny kolor stanowi doskonałą bazę dla kwiatowych dekoracji ślubnych. Wybierając kolorowe kwiaty, sprawisz, że dekoracje na stole będą wyglądać promiennie i wprowadzisz pogodną atmosferę pasującą do okazji. Szczególnie polecamy hortensje z zielonkawo-białymi kwiatami, jako dekoracje stołu weselnego oraz bufet. 

Romantyczne kwiaty na ślub – Podkreśl swój styl

Jeśli nie chcesz, aby Twój ślub korespondował z konwencjonalnymi i przestarzałymi zasadami dotyczącymi sposobu, w jaki powinna wyglądać taka uroczystość, wyraź swoją osobowość i wybierz swój styl. Kwiaty na ślub to niewątpliwie istotna część tej uroczystości. Podkreśl swój indywidualny styl i udekoruj miejsce ceremonii oraz salę weselną kwiatowymi dekoracjami ślubnymi w nowoczesnym stylu eleganckim, stylu glamour lub stylu tradycyjnym. Decyzja należy do Ciebie. Zobacz, w jaki sposób możesz podkreślić swój styl wybierając odpowiednio dopasowane do niego kwiatowe dekoracje ślubne.

Wesele w stylu Boho

Styl boho jest z pewnością niezwykle romantyczny. Kwiatowe dekoracje ślubne, jakie korespondują z tym stylem składają się z różowych lub łososiowych róży oraz peoni. Zestaw obrusy z koronkowymi detalami i bieżnikami z jedwabnej organzy. Pamiętaj: Kwiatowe dekoracje ślubne w stylu boho bazują na kobiecych kolorach. Uzupełnij je błyszczącymi dodatkami w kolorach miedzianych i srebrnych. 

Wesele w stylu country house

Cechą charakterystyczną stylu country house jest jego bliskość do natury. Czy istnieje lepszy sposób na podkreślenie tego, niż przy użyciu kwiatowej dekoracji ślubnej wykonanej przy użyciu kwiatów polnych i łąkowych? Polecamy wykorzystanie kwiatów, takich jak krwawnik, rumianek lub szałwia. Beztroskie uczucie lata na stołach weselnych gwarantowane!

Wesele w stylu glamour

Kwiatowa dekoracja ślubna w stylu glamour składa się z hortensji i misternie wyglądających róż, takich jak róża Julia. Także orchidee idealnie pasują do eleganckich dekoracji ślubnych. Umieść je w wysokiej jakości wazonach ze złotymi brzegami lub wazonach wykonanych z delikatnej porcelany i spraw, by lśniły jak najpiękniejsza biżuteria na stołach weselnych.

Wesele w stylu tradycyjnym

Dopasowana kwiatowa dekoracja ślubna idealna na wesele w stylu tradycyjnym zawiera białe i czerwone róże. Odpuść eksperymentowanie. Zamiast tego polecamy skupienie się na romantycznych zwyczajach. Biały to niewątpliwie najbardziej klasyczny kolor dla kwiatowych dekoracji ślubnych. Z kolei kolor czerwonego wina jest tajemniczy i symbolizuje pasję.

Flower Power: Kolorowe kwiaty na ślub

Nie tylko miłośnicy starych dobrych czasów uwielbiają kolory. Różnokolorowe bukiety oraz inne kwiaty na ślub pięknie się prezentują. Wybierz czerwone, pomarańczowe lub żółte kwiaty w stylu lat 70-tych. Jeśli chcesz zobrazować swoje szczęście w ten szczególny dzień przy pomocy kwiatowych dekoracji ślubnych, polecamy kolorowe bukiety z anielskich trąbek i kamelii lub czerwonego maku. Och, cóż za radosny dzień!