Stół z kwiatowymi dekoracjami ślubnymi

Planujesz piękne wesele? Wybrałeś już wyszukane menu? Nie bój się tego pokazać! Dzięki menu na stołach zapewnisz gościom przedsmak niezapomnianych doznań smakowych. Menu weselne na stół sprawi, że goście będą wiedzieć, czego mogą spodziewać się na weselnym talerzu. Stylowo zaprojektowana karta dań stanowi prawdziwą ucztę dla oczu. To doskonały dodatek do każdej dekoracji stołu!

W Westwing uwielbiamy smaczne jedzenie i stylowo udekorowane stoły. Serwetki, obrączki do serwetek, eleganckie kieliszki, piękna zastawa stołowa, błyszczące sztućce i niebanalne menu weselne na stół – oto rzeczy, których nie powinno zabraknąć na stole w dniu Twojego ślubu!

Menu weselne na stół dopasowane do każdego motywu przewodniego

Jeśli zaplanowałeś konkretny motyw przewodni swojego ślubu, dopasuj do niego menu weselne na stół. Oto zestawienie naszych najlepszych pomysłów:

Udekorowany stół weselny z kartą menu
 • Glamour
  Jak sugeruje nazwa tego motywu przewodniego, błysk jest tutaj obowiązkowy. Postaw na złote lub srebrne akcenty na kartach menu weselnego na stół.
 • Romantycznie
  Motywy kwiatowe i odcienie różu to obowiązkowe elementy stylu dziewczęcego. Wybierz piękną czcionkę kaligraficzną, która doskonale ozdobi menu weselne na stół.
 • Klasycznie
  Nie lekceważ prostych rozwiązań! Białe menu weselne na stół to strzał w dziesiątkę dla fanów klasyki. Skup się na pysznie brzmiących nazwach dań umieszczonych w karcie menu weselnego na stół.
 • Vintage
  Dzięki stylowym kartom menu weselnego na stół w stylu vintage, wzbudzisz ciekawość swoich gości i sprawisz, że z przyjemnością będą wyczekiwać pysznych przysmaków. Wybierz kartę wypisaną odręcznym, pięknym pismem. Tak zaprojektowane menu goście chętnie zabiorą do domu na pamiątkę.

Menu weselne na wesoło

Ślub i wesele wymagają szczególnej oprawy! Wybierz odświętnie wyglądające dekoracje stołu oraz kartę dań na stół. Ślub to wielkie i radosne wydarzenie, podczas którego dwie osoby przyrzekają sobie miłość na dobre i na złe. Stołowe menu może być zarówno proste, jak i bardziej wyszukane. Przelej swój osobisty gust na papier. A co powiesz na zabawne sformułowania w przepisach, takie jak na przykład „szczypta miłości”? Humorystyczne akcenty w menu są zawsze mile widziane przez gości! Twoja kreatywność to jedyne ograniczenie przy projektowaniu menu weselnego na stół.

Dodatkowo polecamy wykorzystanie kart dań na stół w charakterze prezentacji programu wesela. Dzięki temu goście będą wiedzieli, kiedy jest odpowiednia pora na tańce i zabawę, kiedy ciepły posiłek będzie podany do stołu, czy kiedy mogą się spodziewać mowy ślubnej.

Wybierz motyw przewodni

Romantyczny motyw przewodni to klasyczny wybór podczas projektowania menu weselnego na stół. Stylowe kwiaty, dekoracje w kształcie serca i przeplatające się obrączki to sprawdzone i uwielbiane przez wielu motywy umieszczane na kartach. Jeśli organizujesz wesele w stylu tradycyjnym, tego typu motywy przewodnie menu sprawdzą się doskonale, ale nawet w tym przypadku warto nadać im trochę bardziej osobistego charakteru. Zastanów się, jakie kolory i wzory, lubiane przez Ciebie i Twoją drugą połówkę, będą prezentować się na kartach dań.

Menu weselne na stół to świetne rozwiązanie przy klasycznych i tradycyjnych weselach. Szczególnie dobrze sprawdzą się zabawne opisy o młodej parze lub anegdotki z ich wspólnego życia. Jeśli chcesz być nieco bardziej romantyczny, umieść historię Waszego poznania na kartach menu.

Nietypowe menu weselne na stół

Klasyczne rozwiązania do Ciebie nie przemawiają? Lubisz oryginalne rozwiązania? A co powiesz na romantyczne lampiony z nadrukowanym menu weselnym na stół? W ten sposób pokażesz, jak bardzo jesteś kreatywny, a jednocześnie stworzysz przyjemną atmosferę przy stole weselnym. Takie menu sprawdzi się doskonale zwłaszcza wieczorem, nadając sali weselnej romantycznego charakteru.

Menu weselne na stół – zrób to sam

Twoi goście z pewnością docenią ilość wysiłku włożonego w wybór karty dań. Jednak aby upewnić się, że każdy z gości wie, czego się spodziewać, menu weselne na stół jest niezbędne. Zrób je sam! Ręcznie wypisane menu to wspaniała pamiątka dla Twoich gości. Zainspiruj się propozycjami z naszego przewodnika i stwórz stylowe dekoracje stołu weselnego.