Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Balon z napisem love wiszący nad zastawionym stołem

Balony wypełnione helem to nieodzowny element udanej imprezy! A czy zastanawiałeś się kiedyś jak przemycić ten motyw do codziennego życia? Czy to stylowa girlanda balonowa, czy ścianka z balonów – poprawa humoru gwarantowana! W zależności od okoliczności możesz dobrać odpowiedni motyw dekoracji. Jeśli organizujesz urodziny z motywem dżungli, szczególnie odpowiednie będą balony w różnych odcieniach zieleni. Postaw na kreatywność! Stwórz najlepsze balonowe dekoracje, które zachwycą gości w każdym wieku!

Kolorowa balonowa dekoracja

Różowe, niebieskie, białe, szare… możliwości jest cała masa! Balony występują we wszystkich kolorach tęczy i mogą przybierać dowolne kształty. Dzięki temu, możesz dobrać odpowiednią dekorację do motywu swojego przyjęcia. Impreza w stylu lat 20? Nie ma problemu. Postaw wówczas na balony w kolorze złota i czerni.

Możesz ozdobić balony kolorowymi wstążkami, piórkami lub listkami kwiatów. Dzięki temu efekt WOW gwarantowany!

Balony na specjalne okazje

Balon z helem to dekoracja, którą możesz wykorzystać na wiele sposobów. Możesz puścić je luźno nad stołami, tak by z sufitu zwisały delikatne, kolorowe tasiemki lub jako element słodkiego stołu urodzinowego.

Kolorowa, balonowa ściana to także świetny gadżet do fotobudki, która w ostatnim czasie, stała się niezwykle popularnym elementem na sali weselnej. Możesz także, zbudować z balonów łuk do wejścia na salę. Dodaj do nich świeże kwiaty i liście. Goście będą zachwyceni, a Ty będziesz mieć piękne ujęcia na pamiątkowych fotografiach!

Balonowa dekoracja w pokoju dziecięcym

Balony to nie tylko gadżety na specjalne okazje. Możesz zastosować je także jako stała dekoracja np. w pokoju swoich pociech.

Wskazówka: Balony napełnione helem lub powietrzem zaczep na ścianie za pomocą sznurka. Możesz spersonalizować dekorację używając balonów w kształcie liter tworzących imię dziecka.

Super dekoracją do pokoju jest imitacja balonu na gorące powietrze, który możesz wykonać samemu zaledwie w kilku krokach!

Czego potrzebujesz:

 • Balon
 • Kolorowy kubeczek do lodów
 • Klej szybkoschnący
 • Cienką nić
 • Kolorowy papier
 • Wstążkę prezentową

Zobacz jakie to proste!

 1. Krok

  Nadmuchaj balon.

 2. Krok

  Przymocuj kolorowy kubeczek do balonu za pomocą kleju. Jeśli chcesz możesz ozdobić kubek kolorową, prezentową wstążką.

 3. Krok

  Do balonu możesz dokleić dowolne dekoracje wycięte z bloku papieru. Mogą to być np. skrzydła.

Dlaczego uwielbiamy dekoracje balonowe?

Balony budzą w nas wspomnienia z dzieciństwa. Kolorowe ciasteczka, prezenty i ulubieni koledzy i koleżanki z klasy. Pozwalają poczuć się dobrze, lekko i swobodnie. Dzięki nim, małym nakładem pracy jesteśmy w stanie stworzyć zjawiskowe dekoracje! Nie oszukujmy się… nie ma imprezy bez balonów!

Jeśli chcesz osiągnąć sukces podczas organizacji kolejnej zabawy, postaw właśnie na balony. Zarejestruj się za darmo na Westwing, a otrzymasz codzienną dawkę inspiracji do każdego pomieszczenia oraz wyjątkowych ofert.