Jasna sypialnia ze stołkiem zamiast szafki nocnej

Nie da się ukryć, że najważniejszym elementem każdej sypialni, królującym w jej wnętrzu, jest łóżko. Każdemu królowi potrzeba jednak królowej, a w tej roli idealnie sprawdzi się szafka nocna! Ten dość niepozorny mebel, na który do tej pory nie zwracaliśmy uwagi, odgrywa kluczową rolę we wnętrzach. Pięknie prezentuje się u boku łóżka, podkreśla charakter aranżacji pokój i poprawia nasze samopoczucia. Prawdziwa królowa! Gdy sobie ją wyobrażamy, przed oczami staje nam mały stolik lub szafeczka – jednak czy musi być tak zawsze? Nasi eksperci przygotowali kilka pomysłów na szafkę nocną, które pomogą Ci zaaranżować sypialnię. Urozmaicaj swoje wnętrze dzięki naszym wskazówkom dekoracyjnym!

Stolik pomocniczy jako szafka nocna

Kto mówi, że stolik-taca nadaje się tylko do salonu? Jest on nie tylko praktyczny ale również przyciąga wzrok ciekawym designem. Co więcej dzięki niemu w weekend śniadanie w łóżku jest gwarantowane!

Stołek jako szafka nocna

Po prostu użyj ładnego stołka z przedpokoju lub kuchni jako mebla w sypialni, wygląda to świetnie! Pamiętaj, żeby wybrać taki, który pasuje do atmosfery i wystroju pomieszczenia, do którego trafi. Jeśli podoba Ci się styl industrialny, taboret w szalenie modnym stylu vintage będzie strzałem w dziesiątkę!

Stołek jako szafka nocna w jasnej sypialni z biała lampa podłogową

Stos książek obok łóżka jako szafka nocna

Nie wiesz, co zrobić ze wszystkimi książkami, które już przeczytałeś? Jeśli półka na literaturę pęka w szwach, grube księgi sprawdzą się znakomicie jako szafka nocna! To nie tylko dodaje elegancji i powagi, ale również świetnie się prezentuje. Nawiasem mówiąc, sposób ten działa również ze stertami czasopism i magazynów. Taki stolik wygląda nieco bardziej swobodnie! 

Puf jako szafka nocna

To niezastąpiona szafka nocna, szczególnie jeśli Twoja sypialnia jest jednocześnie garderobą! Meble przede wszystkim muszą być użyteczne, więc jeśli masz mało miejsca, nie musisz stawiać dodatkowej szafki nocnej – po prostu chwyć stojącą już w sypialni pufę, która płynnie może zmieniać swoje zadania.

Krzesło jako szafka nocna

Nie przydaje Ci się w sypialni? Nic bardziej mylnego! Mebel ten sprawdzi się zarówno jako siedzisko, jak i szafka nocna. Najlepiej rozejrzeć się po mieszkaniu i wypróbować różne krzesła obok łóżka, by znaleźć to idealne. To bardzo praktyczne! Jeśli się nie spodoba, wypróbuj następny mebel lub zajrzyj do naszego sklepu internetowego WestwingNow!

Stolik nocny do pary

Przy dużych łóżkach szafki nocne najlepiej prezentują się w duecie! Sprawia to, że każdy z partnerów ma swoją przestrzeń do gospodarowania, więcej miejsca na świeże kwiaty, ulubioną książkę, telefon, chusteczki czy całą galerię zdjęć. Świetnym wyborem jest zaopatrzenie się w dwa uzupełniające się stoliki – jeden delikatny, a drugi solidny. To ładny detal, który dodaje atrakcyjności Twojej sypialni! 

Klasyczne stoliki nocne

Oczywiście nie możemy zapominać o klasyce, czyli o szafkach nocnych będących po prostu stolikami lub szafkami! Są proste, ponadczasowe i wystarczy położyć na nich odrobinę biżuterii, by już wyglądały niezwykle elegancko. Dzięki dodatkowym półkom i szufladom, które oferuje szafka nocna, łatwo pomieścimy wszystko to, co jest potrzebne do spokojnego snu. 

Mamy nadzieję, że udało nam się zainspirować Cię naszymi pomysłami i życzymy dużo radości podczas projektowania sypialni i poszukiwań pomysłów na idealną szafkę nocną! Z pozdrowieniami, Twój zespół Westwing!