Salon z turkusową kanapą, żółtymi poduszkami, rośliną oraz stolikiem kawowym

Sezon urodzinowy Bliźniąt trwa od 21 maja do 21 czerwca. Człowiek urodzony pod znakiem Bliźniąt odznacza się niezwykłą witalnością. Jest pełen energii, a do tego odznacza się wyjątkową inteligencją, więc potrafi dokonać w swoim życiu naprawdę wspaniałych rzeczy. Tak wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe otoczenie. W jakiej aranżacji mieszkania Bliźnięta będą czuły się najlepiej? Sprawdź nasz horoskop wnętrzarski i urządź swój dom tak, by stanowił piękne połączenie z Twoją osobowością. 

Bliźnięta i ich osobowość

Bliźnięta to osoby ciekawe świata. Są niesamowicie towarzyskie, uwielbiają spotkania na których pokazują swoją wyjątkową gadatliwość. Dziecięcy entuzjazm towarzyszy im także w dorosłym życiu, co ma ogromny wpływ na ich styl. Osoby spod tego znaku znane są ze swojej podwójnej natury i charakterystycznej zmienności. Lubią zmiany, a wręcz niekiedy tych zmian potrzebują. Chętnie zmieniają poglądy, decyzje, postanowienia i plany. Nie potrafią usiedzieć w miejscu. Zawsze mają co robić. 

Osoby urodzone między 21 maja a 21 czerwca szybko się nudzą, nie znoszą utartych schematów, rutyny i długiego zastanawiania się. Świadczy o tym ich styl życia: zmieniają miejsca zamieszkania, domy i partnerów. Bardzo często zaglądają do kawiarni, klubów i galerii. Bliźnięta nie lubią monotonii, więc otaczają się bogactwem wzorów, stylów i struktur. W ich życiach dużą rolę odgrywają detale. 

Czują się dobrze z książką w dłoni lub na wakacjach. Lektura i podróże pozwalają im poznawać nowe światy i kultury. Bliźniaki uwielbiają także otwartą przestrzeń, więc chętnie spędzają czas wspinając się po górach lub latając szybowcami. Choć ich żywiołem jest powietrze, pływają jak ryba w wodzie! 

Bliźnięta: horoskop wnętrzarski

Horoskop wnętrzarski dla bliźniąt

Potrzeba nowych wrażeń i doznań towarzyszy Bliźniętom od chwili narodzin, więc także ich wnętrza przechodzą liczne metamorfozy. Gust Bliźniąt ciągle się zmienia. Bliźnięta wszędzie widzą coś interesującego, dają się porwać kolejnym trendom i modom nie tracąc przy tym sentymentu do starych. W ich przypadku najlepiej sprawdza się kreatywny i szalenie przytulny eklektyzm. Domy i mieszkania osób spod tego znaku będą przewrotne i zaskakujące, pełne niecodziennych wnętrzarskich przeciwieństw i niezwykłych dodatków. Styl klasyczny z glamour, lata sześćdziesiąte ze stylem skandynawskim – w przypadku Bliźniąt wszystkie połączenia są możliwe. Ich mieszanki stylów nigdy nie są jednak niezdarne i pozbawione smaku – wszystko wygląda niepowtarzalnie oraz inspirująco. Goście zaproszeni do domu Bliźniąt najpierw mogą być nieco przytłoczeni, a po chwili poczują się jak u siebie. 

Osoby spod tego znaku mają talent do języków obcych i lekkie pióro. Bliźnięta będą szczęśliwe mogąc urządzić własną biblioteczkę! W ich domach zobaczymy mnóstwo książek, czasopism oraz wszelkie przejawy indywidualizmu – osobiste zdjęcia i samodzielnie wykonane dekoracje. Zodiakalne Bliźnięta wysoko cenią także plakaty, afisze, fototapety i wszelkiego rodzaju ozdoby ścian

Bliźnięta dekorujące wnętrza powinny decydować się na żółcienie i oranże, które pomogą im się skupić. Nie od dziś wiadomo, że Bliźnięta zwykle robią kilka rzeczy na raz! Bliźnięta stawiają również na oryginalne zestawienia kolorystyczne, takie jak chociażby atramentowo-kobaltowy niebieski czy niezwykle modne odcienie musztardowe. W kreatywnych, kompilacyjnych wnętrzach Bliźniaka, mogą pojawić się także nieoczywiste połączenia, takie jak: orientalny dywan, proste, minimalistyczne zasłony oraz lampy o kształcie kuli. Do tego intrygujące praktyczne dekoracje, na przykład: kufry, skrzynie, szkatułki i dużo ozdób ściennych. 

Must have dla Bliźniąt 

Bliźnięta są bardzo towarzyskie i mają silnie rozwinięte zdolności interpersonalne. Uwielbiają przyjęcia z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego w ich domach można zobaczyć wygodne siedziska, pufy lub sofy, które są w stanie pomieścić liczne grono znajomych. Do tego warto dodać wygodny stolik kawowy oraz miękki okrągły dywan, który dopełni całości. Bliźnięta lubią wyposażyć swoje cztery kąty w regały na książki i czasopisma. Z ogromną przyjemnością eksponują swoją czytelniczą kolekcję. 

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku

Szukasz swojego znaku zodiaku? Bez obaw, przygotowaliśmy horoskop wnętrzarski dla wszystkich, między innymi dla:

A jeśli szukasz dalszych wskazówek, zarejestruj się na Westwing. A otrzymasz codzienną dawkę inspiracji oraz wyjątkowych kampanii do stworzenia pięknego domu.