Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Projekt salonu w stylu industrialnym

Szukasz pomysłu na projekt pokoju i wymarzoną aranżację wnętrza, ale przed zakupem nowych produktów wolisz sprawdzić, jak będą prezentowały się w zestawie? Z naszą nową funkcją ,,Room planner” na stronie WestwingNow to nic trudnego! Dzięki niej możesz wcielić się w dekoratora wnętrz i od A do Z zaplanować aranżację swojego salonu, jadalni czy pokoju dziecięcego.

Dlaczego warto skorzystać z funkcji “Room planner”?

Zanim zdecydujesz się na rzeczywistą metamorfozę wnętrza, warto rozrysować jego projekt „wirtualnie”. Dzięki temu unikniesz chaosu, jaki często towarzyszy urządzaniu pomieszczenia bez konkretnego planu i rozrysowanego układu mebli oraz dodatków. Mając przed oczami projekt pokoju, czy też cały projekt mieszkania, z łatwością, krok po kroku ustawisz na swoim miejscu poszczególne elementy aranżacji. Takie szczegółowe rozrysowanie przestrzeni staje się wyjątkowo ważne podczas planowania większych zakupów.

“Room planner”, na stronie WestwingNow — dzięki swojej funkcjonalności — nadaje się idealnie do projektu nie tylko salonu, ale również balkonu lub sypialni. Także jeśli szukasz inspiracji do projektu kuchni w kształcie litery L czy kuchni w kształcie litery U, ta funkcja będzie pomocna.

Projektowanie pokoju z: jak korzystać z funkcji “Room planner”?

Projekt pokoju w stylu industrialnym na room plannerze

Jak korzystać z funkcji “Room planner” i stworzyć projekt pokoju? Użytkowanie programu jest bardzo intuicyjne i wygodne. Przebiega w trzech prostych krokach:

  1. Gdzie znaleźć ,,Room planner”?

    Aby uruchomić funkcję ,,Room planner”, odwiedź stronę WestwingNow na desktop, kliknij w przycisk z jego ikoną (fotel z lampą), który znajduje się w prawym górnym rogu Twojego panelu, zaraz obok Listy życzeń oraz Koszyka.

  2. Wybierz produkty

    Teraz wybierz swoje ulubione produkty. Te, które już wcześniej zaznaczyłeś na swojej Liście życzeń zostały automatycznie dodane do listy produktów dostępnych do planowania. Jeśli jednak nie stworzyłeś wcześniej takiej listy, lub po prostu chcesz do niej coś dorzucić, możesz kliknąć w lupkę, która przeniesie Cię do poszczególnych kategorii sklepu WestwingNow i pozwoli znaleźć produkt z całego naszego asortymentu.

  3. Stwórz aranżację

    Za pomocą znaku plus możesz wybrać produkt i przenieść go do wirtualnego pomieszczenia, a następnie przesuwać, pomniejszać i powiększać. Na pasku po lewej stronie znajdziesz też przyciski, za pomocą których przesuniesz obiekt do przodu lub do tyłu, a jeśli zmienisz zdanie — usuniesz. Przycisk do zapisywania całości projektu znajdziesz na górze po lewej stronie, tuż nad przestrzenią wirtualnego pomieszczenia.

Zbliżenie na ikonki na stronie WestwingNow

Projekt pokoju: do czego można użyć Room planner?

Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! To nie musi być cały pokój. Zastanawiasz się, jak zaaranżować mały przedpokój lub toaletkę? Być może kusi Cię pomysł skompletowania oryginalnej zastawy stołowej z różnych talerzy? A co powiesz na inspirującą ścianę obrazów i grafik w Twoim projekcie salonu? Regał z roślinami, książkami i dekoracjami w projekcie przedpokoju? A może od dawna szukasz pomysłu na taras? Funkcja ,,Room planner” daje ci też możliwość zabawy w projektanta wnętrz i eksperymenty z różnymi stylami: glamour, boho lub eklektycznym. Możliwościom nie ma końca – puść wodze fantazji!

Projekt przedpokoju w aplikacji room planner
Projekt zastawy stołowej w aplikacji room planner
Projekt toaletko z krzesłem w aplikacji room planner

Funkcja “Room planner” jest obecnie dostępna w wersji na desktop.

Projektowanie pokoju nigdy nie było prostsze

Moodboard z roomplanera Westwing

Funkcja ,,Room planner” to coś, bez czego żaden miłośnik aranżacji wnętrz nie może się obejść. Planowanie metamorfozy pokoju jeszcze nigdy nie było tak proste! ,,Room planner” umożliwia użytkownikowi stworzenie moodboardów z wykorzystaniem jego ulubionych produktów dostępnych na WestwingNow. Spróbuj zaplanować ich aranżacji w wirtualnej przestrzeni od A do Z. Dzięki niej możesz stworzyć swój wymarzony projekt pokoju, a także każdej innej przestrzeni.

Dołącz do klubu Westwing, a otrzymasz dostęp do kampanii tematycznych z wyselekcjonowanymi produktami w świetnych cenach! Na naszej stronie znajdziesz także wiele projektów wnętrz, dzięki którym stworzysz wymarzony dom. Wybraliśmy dla Ciebie najpiękniejsze dodatki, które pomogą Ci stworzyć projekt pokoju i idealną aranżację każdego pomieszczenia w domu!