tapety wielkanocne na telefon

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w kulturze chrześcijańskiej. Podobnie jak w przypadku świąt Bożego Narodzenia, dekorujemy wówczas nasze mieszania zarówno w środku jak i na zewnątrz, przygotowujemy świąteczne potrawy. Jak jeszcze poczuć ten wyjątkowy klimat? Tapeta wielkanocna! Nasi graficy przygotowali dla Ciebie kilka tapet do pobrania na swój telefon i komputer! Pobierz je już teraz!  

Tapeta wielkanocna na pulpit: dekoracje świąteczne 

Dekoracje na Wielkanoc, zajączek wielkanocny, malowanie jajek, życzenia wielkanocne – już za chwilę to wszystko znajdzie się w naszych domach! Mamy nadzieję, że tak jak i my – uwielbiasz świąteczną atmosferę. W powietrzu unosi się zapach żurku, a stół przyozdabiają bazie wielkanocne. To też dobry czas na odświeżenie swojej przestrzeni po przemijającej zimie. Przemyć do niej zapach i kolory wiosny.  

Skoro o zmianach mowa, czas zmienić również tło w komputerze na jedną z naszych wielkanocnych tapet! Przygotowaliśmy dla Ciebie grafiki przedstawiające wyjątkowe świąteczne detale, które posłużą jako inspiracja do wielkanocnych dekoracji.  Najpopularniejsze symbole wielkanocne? Oczywiście są to pisanki! Nasze tapety wielkanocne pokażą Ci jak wykorzystać je w codziennej aranżacji.  

Jeśli masz już wybraną ulubioną tapetę, po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy w zakładkę “zapisz jako”. Następnie zapisz grafikę w wybranym przez Ciebie miejscu na komputerze i ustaw ją jako tło pulpitu. Gotowe!  

Tapeta wielkanocna na pulpit: wnętrza 

Alternatywą do inspiracji przedstawiających dekoracje i detale związane z Wielkanocą, są świąteczne wnętrza. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wyjątkowych aranżacji, które nie tylko sprawdzą się jako tapeta wielkanocna na pulpit, ale sprawią, że jeszcze bardziej odliczać będziesz do wspólnego wielkanocnego śniadania i czasu z najbliższymi. W końcu w ekran komputera patrzymy bardzo często, zarówno podczas pracy jak i czasu wolnego.  

Na grafikach znajdziesz inspiracje na ozdoby wielkanocne DIY, koszyczki wielkanocne jak i aranżacje świątecznego stołu. Wiosną królują jasne, ciepłe kolory. Warto wykorzystać je podczas dekorowania swojego mieszkania. Przekonaliśmy Cię? W takim razie kliknij prawym klawiszem myszki i zapisz ulubioną grafikę na komputerze! 

Wielkanocne tło na telefon 

Statystyki pokazują, że pomijając komputer, najczęściej używanym ekranem jest ekran naszego telefonu. Dlaczego zatem i na nim nie ustawić zdjęć, które przypominać będą nasze tradycje wielkanocne?  

Przygotowaliśmy dla Ciebie grafiki, które obejmują zarówno aranżację całego pomieszczenia, jak i przedstawiają detal. Wielkanoc to święto w którym celebrujemy nowe życie. Jeśli szukasz pomysłu na dekoracje stołu na Wielkanoc, wspaniałą opcją są świeże hiacynty umieszczone w doniczce w kształcie pisanki. Dobrze wyglądają również kolorowe pisanki zawieszone na zielonych gałązkach w eleganckim wazonie. Takie oraz wiele więcej grafik czeka na Ciebie do pobrania! Wystarczy, że klikniesz na grafikę bezpośrednio z telefonu, następnie przytrzymasz do pojawienia się opcji. Następnie wystarczy kliknąć na opcję “zapisz” i już bezpośrednio w ustawieniach swojego smartfona wybrać to zdjęcie jako tło.  

Obrazy wielkanocne na telefon 

Niektórzy z nas, zamiast klasycznych fotografii wolną grafiki. Graficy z Westwing przygotowali zatem wyjątkowe pomysły na tapety wielkanocne do pobrania na swój smartfon. Do wyboru masz urocze, pastelowe kompozycje przedstawiające symbole Wielkanocy – zajączka, pisanki, bazie. Motyw ten sprawdzi się na telefonie zarówno u tych młodszych użytkowników jak i starszych! Pobierz je za darmo i odliczaj do zbliżających się świąt.  

Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas tapety wielkanocne przypadły Ci do gustu. Jeśli szukasz innych pomysłów i porad – zarejestruj się na Westwing. Mamy dla Ciebie dedykowane kampanie oraz całą gamę inspiracji do stworzenia pięknego domu.