Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Cztery tapety wiosenne na telefon

Wiosna wreszcie się do nas zbliża, pora więc zadbać o to, aby nasze bezpośrednie otoczenie również poczuło świeży wiosenny klimat. I nie mamy tu na myśli tylko pastelowych dekoracji w mieszkaniu lub kwiatów na balkonie, ale również na naszych urządzeniach: telefonie czy na komputerze. Pomogą Ci w tym nasze specjalnie przygotowane na tą okazję tapety wiosenne! Nasi graficy zaprojektowali dla Ciebie aż 16 przepięknych obrazków, (w tym 8 Wielkanocnych tapet) które możesz wykorzystać jako tło na telefon lub pulpit komputera. Pobierz je już teraz!

Tapety wiosenne na telefon

Przygotowaliśmy też dla Ciebie 4 słoneczne tapety wiosenne na telefon! Smartfon stał się praktycznie przedłużeniem naszego ciała – chwytamy za niego wielokrotnie w ciągu dnia. Warto więc wybrać takie tło telefonu, które nastroi Cię pozytywnie i przypomni Ci o tym, że ta zima kiedyś się skończy!

Wybraliśmy dla Ciebie aż 4 wzory grafik, więc napewno znajdziesz coś dla siebie: mamy propozycję dla wielbicieli pięknych mebli, dekoracyjnych bukietów z suchych traw, wesołej włoskiej zastawy stołowej, jak i pastelowych kwiatów retro. Aby ustawić naszą tapetę na swoim telefonie, po prostu przytrzymaj obraz, aż pojawi się opcja „Zapisz obraz”: pobierz go na swój telefon i ustaw jako tło.

Chesz również odświeżyc swój dom na wiosnę? Odkryj nasze pomysły na:

Wiosenne tapety na telefon 2022

Odkryj już teraz wiosenne tapety na telefon z najpiękniejszymi dekoracjami do domu na sezon 2022.

Tapety na pulpit: kwiaty

Bez względu na to, czy pracujesz w domu, czy w biurze: jeśli spędzasz cały dzień przed monitorem, wesołe tapety wiosenne na pewno poprawią Ci nastrój. Delikatne, pastelowe barwy i kwiatowe motywy wprowadzą do Twojego otoczenia odrobinę spokoju i słońca, dokładnie tego, czego potrzebujesz podczas pracy.

Poniżej znajdziesz 4 darmowe tapety wiosenne na pulpit Twojego komputera, specjalnie zaprojektowane, aby odświeżyć Twój monitor i wprowadzić pozytywne wibracje do Twojego otoczenia. Wystarczy pobrać tą, która najbardziej Ci się podoba: kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybierz „Zapisz obraz”, a następnie ustaw go jako tło pulpitu. Odkryj też nasze tła na aplikację Zoom i Microsoft Teams!

Pastelowe tło wiosenne z kwiatami na pulpit
Seledynowe tło na pulpit z suszonymi kwiatami
Pastelowe tło na pulpit z kolorową zastawą stołową
Jasne tło na pulpit z aksamitnym krzesłem w kolorze etrakory obok czarnego stolika kawowego

Tapety wielkanocne na telefon

Dużymi krokami zbliża się też do nas Wielkanoc. Jeśli masz ochotę ubarwić swoje życie świątecznymi motywami, polecamy jedną z naszych 8 specjalnie zaprojektowanych tapet wiosennych na Wielkanoc. Do wyboru mamy przesłodkie pastelowe tła w zieleni, słonecznej żółci i różu z uroczymi jajeczkami i króliczkami. Pobierz je teraz!

Czy któraś z naszych tapet wiosennych zainspirowała Cię do odświeżenia domu na cieplejsze miesiące? Jeśli szukasz większej ilości inspiracji, zarejestruj się na Westwing. Otrzymasz codzienną dawkę wyjątkowych pomysłów do stworzenia pięknego domu.