Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Westwing Collection

Chcemy, aby każdy dom stawał się jeszcze piękniejszy. Dlatego nieustannie pracujemy i rozszerzamy Westwing Collection, w której znajdziesz naszą pasję i doświadczenie w aranżacji wnętrz.

Nasze produkty wyróżniają się materiałami wysokiej jakości oraz niezwykłą dbałością o szczegóły. Dlatego meble, dekoracje oraz tekstylia do domu z Westwing Collection są zaprojektowane tak, aby były zawsze modne.

Westwing Collection: Wiosna/Lato 2020

Nasza najnowsza kolekcja na wiosnę/lato 2020 jest inspirowana naturą. Dzięki temu meble i dodatki wprowadzą do Twojego domu swobodny i letni klimat.

Połączyliśmy ze sobą materiały, takie jak drewno i pleksi, abyś jak najdłużej mógł się cieszyć naszymi produktami Twoimi ulubionymi meblami i dodatkami. W tej kolekcji postawiliśmy na neutralną i spokojną paletę barw, którą z łatwością wprowadzisz do wnętrz.

Chcesz lepiej poznać Westwing Collection? W naszych artykułach znajdziesz nie tylko informację informacje o jej kształcie, najpopularniejszych produktach, ale także wskazówki aranżacyjne.

Dołącz do klubu Westwing, a otrzymasz dostęp do kampanii tematycznych z wyselekcjowanymi produktami w świetnych cenach! Wybraliśmy dla Ciebie najpiękniejsze meble i dodatki, które pomogą Ci stworzyć idealne aranżacje w Twoim ulubionym stylu.