Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Krzesło i dekoracje pod dużym oknem

Wreszcie nadeszła wiosna! Czuć ją w powietrzu i widać jej pierwsze oznaki. Cłońce świeci mocnej, a dni stają się coraz dłuższe. Jeśli nadal jest zbyt chłodno, żeby spędzać czas na świeżym powietrzu, nie załamuj się. Nic straconego! Możesz cieszyć się rozkwitającą wiosną prosto z wnętrza Twojego domu! Uprzyjemnią Ci to czyste okna, bez śladu kurzu i smug. Prawidłowe mycie okien pozwoli Ci zapomnieć o ich istnieniu! Poczuj się jak na zewnątrz dzięki dobrze umytym oknom.

Zainspiruj się wskazówkami i pomysłami naszych ekspertów i przejrzyj gadżety, które ułatwią Ci mycie okien i sprawią, że Twój dom odmieni się na wiosnę!

Kącik do siedzenia przy dużym otwartym oknie

Przydatne akcesoria

Dobrze umyte okna będą czyste przez długi czas. Jak umyć okna, aby nie było na nich smug? To dziecinnie proste! Istnieje mnóstwo możliwości i opinii na temat tego, która technika mycia okien jest najbardziej efektywna. Niestety wiele rozwiązań wiąże się z wydatkami na środki chemiczne, które ciągle się kończą. A smugi sprawiają, że światło odbija się bardziej w niektórych miejscach, a okna prezentują się po prostu nieestetycznie.

Proponujemy szybką, prostą i skuteczną metodę – mycie okien przy użyciu ściereczki z mikrofibry. To praktyczne rozwiązanie sprawi, że mycie okien przestanie być zadaniem wymagającym dużego wysiłku. Przygotuj wiadro z wodą. Zamiast ściereczki z mikrofibry możesz użyć również klasycznej ściągaczki do okien. Jednak wymaga ona nieco dokładniejszej pracy i większego nacisku, aby umyć okna bez smug.

Jak myć okna bez smug?

W przypadku delikatnie zabrudzonych okien wystarczy Ci sama woda, bez żadnych środków czyszczących. Zwilż ściereczkę i dokładnie ją wyciśnij, tak by nie ociekała wodą. Twardsza strona ściereczki doskonale sprawdzi się do usuwania kurzu i brudu. Następnie przetrzyj okno do sucha cienką stroną ściereczki. Pamiętaj o niewielkim nacisku. Teraz już możesz cieszyć się czystym oknem bez smug!

Mycie okien – wskazówki i sztuczki

Dla dobrego samopoczucia we własnych czterech ścianach niezwykle ważne są regularne porządki. Odpowiednie mycie okien to klucz do sukcesu! Dzięki czystym oknom pomieszczenie wyda się nieco większe, czystsze i bardziej przytulne. Nawet najwspanialej urządzone i najdoskonalej wysprzątane mieszkanie nie da Ci satysfakcji, jeśli okna pozostaną brudne. Dzięki naszej sprawdzonej metodzie z użyciem ściereczki z mikrofibry, z przyjemnością zajmiesz się myciem okien i pozbędziesz się nieestetycznych smug.

Jadalnia z dużym oknem

Jak odpowiednio wybrać zasłony i firany?

 1. Krok

  Zainspiruj się szerokim wyborem zasłon i firan i wybierz swoje ulubione. W ten sposób odmienisz świeżo umyte okna w prawdziwą atrakcję wizualną i podkreślisz wybrany kolor we wnętrzu Twojego domu.
 2. Krok

  Kolorowe zasłony w nudnym i bezbarwnym pomieszczeniu to zdecydowanie strzał w dziesiątkę, który przyciągnie wzrok i nada pokojowi wyjątkowego charakteru.
 3. Krok

  Wybór kolorów jest niezwykle istotny. Mogą to być pastelowe barwy, intensywne tony, a także ciemne i jasne kolory. Wiosną jasne odcienie sprawdzą się szczególnie dobrze, sprawiając, że zechcesz wpuścić słońce do własnego domu przez świeżo umyte okna. Z kolei zasłony w stonowanych barwach świetnie prezentują się w zimowych miesiącach.
 4. Krok

  Zmienione zasłony i firany sprawią, że pomieszczenie przejdzie prawdziwą metamorfozę. Przy odrobinie wysiłku możesz zafundować sobie nowe zasłony i firany i cieszyć się świeżo umytymi oknami bez smug.

Mycie okien bez smug jest dziecinnie proste i sprawia, że Twój dom staje się piękniejszy. Przekonaj się sam! Stylowe dodatki do domu i akcesoria dekoracyjne znajdziesz w naszym sklepie internetowym WestwingNow. Wybierz nowe elementy wyposażenia wnętrza i spraw, by świeżo umyte okna przyniosły Ci dwa razy więcej radości!