Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Para młoda stojąca przed łukiem z kwiatów w trakcie ceremoni ślubnej

Dzień ślubu dla wielu par to najprawdopodobniej najpiękniejszy dzień w życiu, który z przyjemnością wspominają. Aby para młoda mogłą w pełni świętować swoją miłość, wszytsko powinno być dopięte ostatni guzik! Od lokalu, przez dekoracje, aż po menu. Również prezenty ślubne odgrywają szczególną rolę. Twórczy pomysł na prezent ślubny będzie oznaką naszej sympatii i dobrych życzeń dla młodej pary.

Prezent jest wart tyle, ile uczucie z jakim został wybrany.

Thyde Monnier, francuski pisarz

Unikatowy podarunek jeszcze długo po weselu pozostanie w pamięci nowożeńców. Spraw, by oczy młodej pary zabłysły i zdobądź szczególne miejsce w sercu nowożeńców. Nasi styliści zawsze poszukują najlepszych rozwiązań w każdym zakresie, dzięki którym odniesiesz sukces. Czy to wyjątkowe prezenty, słodkie upominki czy dekoracja na różnego rodzaju uroczystości, Westwing daje mnóstwo pomysłów w każdej dziecinie życia.

Niezapomniany prezent na rocznicę ślubu

O pierwszej rocznicy ślubu nie można zapomnieć. Ty też możesz sprawić nowożeńcom przyjemność pokazująć pamięć i wybierając drobny upominek.

Możesz zorganizować dla nich piknik na świeżym powietrzu i wykorzystać stylowe, romantyczne dekoracje. Jeszcze bardziej oryginalnym pomysłem będzie kolacja na łodzi. Taka niespodzianka z pewnością zachwyci młodą parę.

Podaruj nowożeńcom odrobinę relaksu

Para młoda z pewnością jest niezwykle szczęśliwa po ślubie, ale może być również bardzo zmęczona przygotowaniami i całym stresem związanym z tym szczególnym wydarzeniem! W końcu muszą towarzyszyć wszystkim gościom, tańczyć i bawić się dobrze, a jednocześnie dopilnować, by wszystko było tak, jak sobie zaplanowali? Czego więc mogliby sobie życzyć na prezent ślubny? Relaksu! Postaw na wyjątkowy prezent ślubny w formie wycieczki do niezwykłych miejsc, w których para młoda będzie się mogła zrelaksować.

  1. Prezent

    Relaksujące popołudnie spędzone w jaskini solnej to niebanalny pomysł na podarunek.
  2. Prezent

    Wspólny relaks w SPA świetnie sprawdzi się jako prezent ślubny.
  3. Prezent

    Relaks w saunie to kolejny doskonały pomysł na niecodzienny podarunek, dzięki któremu para młoda odetchnie po wyczerpujących przygotowaniach do ślubu.

Jeśli szukasz bardziej symbolicznego pomysłu na prezent ślubny, który zapewni relaks nowożeńcom, proponujemy przytulnie miękkie ręczniki i aromatyczne świece. Niepowtarzalnym prezentem będą również stylowe poszewki na poduszki, na przykład te z napisami „Mr.” i „Mrs.”, które znajdziesz na WestwingNow. W ten sposób sprawisz przyjemność parze młodej i zapewnisz im słodkie sny! Dzięki naszym pomysłom na wyjątkowy prezent ślubny, podarujesz parze nowożeńców czas na odpoczynek, dzięki czemu z pewnością się zrelaksują. Taki prezent ślubny sprawi, że nie tylko doskonale wypoczną, ale również z przyjemnością powspominają tę piękną uroczystość.

Stylowe pomysły na unikatowy podarunek

Nie zawsze musisz wybierać klasyczny zestaw naczyń na prezent ślubny. Doskonale sprawdzą się również wyjątkowe prezenty ślubne, które spełnią szczególne życzenia pary młodej. Chyba wszyscy uwielbiamy wspomnienia zachowane na fotografiach! Co powiesz na aparat fotograficzny w zestawie ze stylowymi ramkami na zdjęcia?

Dzięki wyjątkowym prezentom, takim jak zestaw DIY do robienia drinków, czy zestaw kamieni do whisky, sprawisz, że uroczystość będzie niezapomniana, a para młoda z przyjemnością wypije za Twoje zdrowie!

Wyjątkowy prezent ślubny w formie gotówki

Prezent ślubny w formie gotówki nie zawsze musi być nudny i przewidywalny. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie wyjątkowych pomysłów na podarowanie pieniędzy! Zapakuj pieniądze w fantazyjny pojemnik lub samodzielnie stwórz małe dzieło sztuki wykorzystując banknoty umieszczone w stylowej ramce. Jeśli zaczniesz przygotowania odpowiednio wcześnie, możesz zgromadzić planowaną kwotę w monetach i umieścić je w dużym słoiku. Nie zapomnij o odpowiedniej dekoracji tego wyjątkowego prezentu ślubnego!