Agat w różowy wzór

Kamieni szlachetnych nie nosimy już tylko na szyi lub na palcu. W tym sezonie do czterech ścian wprowadzamy stylowy agat i przenosimy nasze aranżacje na wyższy poziom. Nasi eksperci od wnętrz powiedzą Ci, dlaczego agat stał się nowym trendem i udzielą pomocnych wskazówek dotyczących idealnej aranżacji. Daj się zainspirować!

Agat: najważniejsze informacje

Nasi eksperci od wnętrz powiedzą Ci wszystko, co musisz wiedzieć o agacie! Po prostu czytaj dalej i dowiedz się więcej.

Trend: meble i dodatki z agatu

Agat można znaleźć nie tylko w pudełku z biżuterią, stał się on także ciekawą dekoracją wnętrza. Szczególnie docenią go miłośnicy minimalistycznych aranżacji. Dzięki ozdobom z tego kamienia zwyczajne wnętrza zyskują wyraziste cechy i emanują elegancją. Meble i dodatki z agatu sprawią, że Twoja aranżacja stanie się niepowtarzalna. Bardzo popularne są podstawki, świeczniki i moździerze.

Stylową atrakcją na stoliku pomocniczym w salonie z pewnością będzie luksusowa lampa stołowa z podstawą z agatu. To kwintesencja dobrego stylu! Uchwyty sztućców wykonane z agatu na pewno przyciągną wzrok na uroczystej kolacji i będą świetnie pasować do białego obrusa i porcelanowej zastawy.

Piękny i praktyczny: podkładka z agatu

Podstawki wykonane z agatu nie tylko wyglądają stylowo, ale przekonują nas także swoją wysoką jakością. Pozostaw zwykłe podstawki z tektury lub korka w szafie i dodaj swojemu stołowi elegancji!

Z czym łączyć agat?

  • Fakt 1: Meble i dekoracje z agatu najlepiej prezentują się na tle nowoczesnej aranżacji w minimalistycznym stylu.
  • Fakt 2: Aby na stole nie zrobiło się zbyt kolorowo, należy unikać mieszania kamieni szlachetnych w kilku kolorach. W przeciwnym razie aranżacja stołu będzie prezentować się kiczowato.
  • Fakt 3: Ponieważ agat jest produktem naturalnym, warto łączyć go z meblami wykonanymi z naturalnych materiałów. Drewniane stoły lub wygodne krzesła z rattanu będą świetnym tłem dla dekoracji wykonanych z tego kamienia.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się dekorowanie wnętrza za pomocą ozdób z agatu! Aby odkryć więcej inspiracji i pomysłów na dekoracje, odwiedź nasze konto na Instagramie.