Taca i uchwyt na długopisy z różowej eko skóry płaszczki

Nie potrzebujesz prawdziwej skóry ani prawdziwego futra, aby stworzyć luksusową aranżację wnętrza. Co w wypadku, jeśli nie chcesz zrezygnować z atmosfery, którą daje naturalna skóra? Wybierz eko skórę, która doskonale przypomina tę naturalną. Dzięki swemu niezwykłemu wyglądowi, eko skóra wprowadzi do Twojego wnętrza ekskluzywną atmosferę. Dzięki wyrazistym elementom o wyglądzie skóry możesz stworzyć wnętrze, które przyciąga wzrok — a jednocześnie jest ekologiczne. Już teraz wybierz swój ulubiony mebel lub dodatek na WestwingNow i przekonaj się sam!

Eko skóry: zalety

Dobra wiadomość: eko skóra jest postrzegana zarówno jako współczesny trend, jak i element vintage. Ponadto produkty wykonane ze sztucznej skóry są ekologiczne i nie pozostawiają Ci moralnych dylematów. A co najlepsze, dobrze wykonanej imitacji skóry właściwie nie można odróżnić od tej prawdziwej!

Sztuczna skóra często wykonana jest z miękkiego PVC lub poliuretanu, które dobrze imitują naturalną skórę. Pod względem wyglądu i dotyku najczęściej trudno ją odróżnić od prawdziwej skóry.

Ponadto meble i akcesoria domowe wykonane z imitacji skóry można łatwo czyścić, często nawet w pralce. Nic dziwnego, że produkty wnętrzarskie wykonane ze sztucznej skóry stały się w tym sezonie trendami! Co więcej, to także tańsza alternatywa dla produktów z naturalnej skóry, które osiągają bardzo wysokie ceny.

Egzotyczna odmiana eko skóry

  • Skóra płaszczki to rzadki i wyjątkowy materiał. Dla wszystkich miłośników wnętrz, meble imitujące skórę płaszczki będą strzałem w dziesiątkę. 
  • Takie elementy imitujące prawdziwą skórę są wyjątkowe, egzotyczne i ekskluzywne.
  • Oprócz szlachetnego i wyjątkowego wyglądu, sztuczna skóra w modnym stylu jest solidnym i wytrzymałym materiałem.
  • Rozróżnia się dwa rodzaje takiej skóry: szerszą i długą oraz wąską. Takie imitacje są egzotycznymi rarytasami, które również mogą być wspaniale wkomponowane w aranżację Twojego domu.

Akcesoria i meble wykonane z eko skóry

Pudełka wykonane z szarej eko skóry płaszczki, ramka i taca wykonana z imitacji różowej skóry płaszczki

Płaszczki poruszają się po morskich głębinach swoimi płynnymi ruchami — to niezwykle fascynujący i bardzo magiczny widok! Właśnie ta egzotyczna aura spowija nasze domowe akcesoria imitujące skórę płaszczki. Opakowania na tablety, pudełka do przechowywania lub ramki do zdjęć w delikatnych kolorach, takich jak różowy lub żółty, wprowadzają ekstrawagancję do domu w szczególnie stylowy sposób. Imitacja skóry płaszczki charakteryzuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu jest ona odporna na trudne warunki pogodowe i warunki użytkowania. Dzięki temu materiał ten staje się coraz bardziej popularny w wykończeniu wnętrz.

Aranżacja z eko skóry w roli głównej

Przytulny kąt z jasnoszarym, skórzanym stołem bocznym i złotą ramą obok jasnoszarego fotela bujanego ozdobionego różowymi poduszkami

Fotele, sofy, ramki do zdjęć i inne dodatki zyskują stylowy charakter dzięki użyciu eko skóry. W końcu każdy chce przejść na zieloną stronę mocy! Daj się naszą różnorodnością produktów! Imitacje skóry płaszczki mają unikalną teksturę — a w WestwingNow oferujemy ekskluzywny wybór wysokiej jakości produktów właśnie z tego materiału. Odkryj je w różnych kolorach i znajdź swoje ulubione elementy!