Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Modne meble

Miejsce, które zapewni Ci spokój i odprężenie po ciężkim dniu lub takie, w którym w doskonałej atmosferze spędzimy czas w gronie przyjaciół i rodziny. Z pewnością posiadasz całą listę wymagań, które stawiasz każdemu pomieszczeniu w swoim domu. Tak jak Ty odpowiadasz sobie na te pytania, tak my staramy się dotrzymać kroku trendom modowym. Wszystko po to, abyś mógł dopasować swój dom do zmieniającego się gustu i stylu. Czujnie analizujemy wszystkie trendy pojawiajce się na rynku, abyś Ty wiedział, co w trawie piszczy, nawet na arenie międzynarodowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowe informacje i raporty dotyczące rozmaitych trendów wnętrzarskich.

Oświetlenie i meble w stylu wiedeńskim

Plecionki rattanowe wracają na salony! W tym sezonie meble, lampy i akcesoria rattanowe w stylu wiedeńskim są prawdziwym trendem! Nasi eksperci od aranżacji wnętrz wprost uwielbiają eleganckie i przytulne rozwiązania. Zastosuj je we własnych czterech ścianach! Choć dawniej plecionki rattanowe wykorzystywane były głównie jako pokrycia siedzeń, dziś ponownie zyskują na popularności, zdobiąc różnorodne meble i akcesoria. Któż z nas nie kojarzy klasycznych krzeseł kawiarnianych, pokrytych plecionkami rattanowymi? Ten trend wnętrzarski jest prawdziwie niebanalny! A do tego niezwykle stabilny dzięki połączeniu wplecionych między siebie splotów, wyglądem przypominających strukturę siatki.

Praktyczne meble systemowe

Żyjemy w czasach, które wymagają od nas prawdziwej elastyczności, również jeśli chodzi o modne meble. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są tak zwane meble systemowe, które z łatwością mogą zostać dostosowane do każdego wnętrza Twojego domu. Na przykład, sofy modułowe doskonale sprawdzą się do stworzenia wymarzonej aranżacji w każdym stylu. Ten wielofunkcyjny mebel to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza w przypadku małych mieszkań i kawalerek. Czego więcej moglibyśmy oczekiwać od mebli, niż stylowego wyglądu i praktycznego zastosowania? Bądź kreatywny i zaprojektuj własne meble systemowe!

Sofa Marshmallow

W salonach gwiazd i celebrytów, jak i w Twoim domowym zaciszu nie może zabraknąć szerokich i wygodnych miejsc do siedzenia. Aktualnie niezwykle modnym meblem jest Sofa Marshmallow. Jest tak samo słodka, jak pianki o tej samej nazwie. Wybieraj spośród różnych kolorów i dopasuj ten modny mebel do wnętrza swojego domu.

Krzesło Space Age

Istnieje multum niebanalnych kształtów mebli, które przykuwają naszą uwagę i stanowią prawdziwe trendy wnętrzarskie. A co powiesz na nieco futurystycznym rozwiązaniu? Wzbogać swoją jadalnię o modne krzesła Space Age. Zastanawiasz się pewnie, co kryje się pod tym terminem? Nasi specjaliści od aranżacji stworzyli własną nazwę dla krzesła wyglądem przypominającego wyposażenie statków kosmicznych. Fajne, modne i futurystyczne – takie pomysły na modne meble zdecydowanie do nas przemawiają!

Holenderska inspiracja

Krzesło inspirowane holenderskim miastem Utrecht to jeden z trendów na modne meble rodem z XX wieku. Choć zostało zaprojektowane już w 1935 roku przez holenderskiego architekta Gerrita Rietvelda, do dziś jest ono uwielbiane przez entuzjastów trendów wnętrzarskich! Nowoczesne fotele inspirowane tym stylowym wyglądem zostały wyposażone w awangardowe elementy. Krzesło Manchattan z Westwing Collection z pewnością podbije Twoje serce dzięki przyjemnie miękkiemu siedzisku i niebanalnej metalowej ramie.

Stwórz oazę spokoju w swoich czterech ścianach i projektuj meble zgodnie z własnymi pomysłami. Uzupełnij aranżację wnętrza o nowoczesne dodatki i modne meble i akcesoria. Odkryj radość z urządzania i aranżowania domu zgodnie Twoimi ulubionymi trendami wnętrzarskimi!