Kinkiet LED „Peter”, 6 x 16 x 9 cm

Kinkiet LED „Peter”, 6 x 16 x 9 cm

109.90
Nasza cena *
 130,- 
Cena det.
Wyprzedano
Termin dostawy:
Zwrot gratis 100-dniowe prawo zwrotu
Infolinia 22 290 3000

O kampanii

Nasze bestsellerowe lampy-
Zapewniamy dużą różnorodność stylów z jeszcze większymi rabatami, które umilą Twój dzień!

Wymiary

Szerokość: 6 cm
Głębokość: 16 cm
Wysokość: 9 cm

Kolor

Czarny matowy

Dodatkowe informacje

Kinkiet LED do podłączenia za pomocą podtynkowego przewodu w ścianie
Lampa jest dostarczana bez przewodu (i przełącznika), zalecana instalacja przez specjalistę
Zalecane żarówki: 2 x LED, GU10, max. 35 W, które obejmuje oferta
W trosce o nasze środowisko i w celu zagwarantowania najlepszej możliwej efektywności energetycznej zalecamy stosowanie żarówek LED
Jeśli zastosowane żarówki posiadają funkcję przyciemniania, lampę można regulować za pomocą ściennego mechanizmu przyciemniającego

Materiał

Metal malowany proszkowo

Termin dostawy

* Cena zawiera VAT, nie obejmuje kosztów przesyłki ani dopłaty za dużą paczkę. Promocyjny koszt wysyłki wynosi 9,95 zł.

Informacja o wysyłce przedmiotów.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami jesteśmy w stanie zaoferować ceny niższe od katalogowych nawet o 70%. Zamawiane przez klientów towary wysyłamy najpierw do naszego magazynu, gdzie kontrolujemy ich jakość, a następnie je przepakowujemy. To sprawia, że mamy bardzo wysokie koszty logistyczne. Żeby je choć częściowo pokryć, doliczamy następujące koszty przesyłki.

Promocyjny koszt wysyłki na Westwing wynosi 9,95 zł dla zamówień o wartości powyżej 40 zł. W przypadku zamówień poniżej tej kwoty koszt wysyłki wynosi 19 zł. W niektórych przypadkach naliczane są dodatkowe koszty:

Informacja o kosztach wysyłki

Czas dostawy

Daty dostaw naszych produktów wynoszą od kilku dni do kilku tygodni. Dokładny termin dostępny jest po kliknięciu w każdy produkt.

Różnice w długości oczekiwania na produkt wynikają z faktu, że towary zamawiamy po zakończeniu kampanii bezpośrednio od producentów. Trafiają one do magazynu Westwing, gdzie uważnie kontrolujemy ich stan, przepakowujemy je i wysyłamy do Klienta.

Dzięki takiemu procesowi jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość oferowanych produktów, ale i ceny niższe nawet o 70% od tych sugerowanych przez innych dystrybutorów.