Podziel się

Koziorożec_banner_top_PL

Koziorożec: osobowość i styl

Koziorożec_banner_styl_PL

Koziorożce są konsekwentne i nieustępliwe. Wiele zrobią, by dopiąć swego. Otwarcie wyrażają swoje poglądy niezależnie od sytuacji. Wysławiają się jasno i dobitnie, co sprawia, że ludzie liczą się z ich opiniami. Osoby spod tego znaku są bardzo ambitne i ciągle wydaje im się, że mogły zrobić coś lepiej i szybciej. Koziorożce to perfekcjoniści, których cieszy tylko idealnie wykonana praca oraz idealny porządek. Dlatego typowy Koziorożec doceni wszelkiego rodzaju schowki, szuflady i szafy.

Osoby urodzone między 22 grudnia a 19 stycznia dbają o swoje otoczenie oraz wygląd. Chętnie i często odwiedzają kosmetyczkę lub fryzjera. Zwracają uwagę na maniery i grzeczność. Nie gonią ślepo za trendami, stawiają raczej na wypróbowane, ponadczasowe rozwiązania dodając im charakteru. Są także przywiązane do znanych marek i cenią wysoką jakość materiałów. Do zakupów podchodzą bardzo poważnie – zanim wydadzą pieniądze, dokładnie przyjrzą się artykułom i wybiorą najlepszy, choć nie najtańszy.

Koziorożce można spotkać na polu golfowym, podczas gry w szachy lub gdy oddają się ekstremalnym i bardzo modnym sportom. W życiu codziennym są dalekie od ekstrawagancji.

Capricorn_banner_small_PL

Koziorożce urządzają swoje wnętrza gustownie i luksusowo. Pasuje do nich styl cool country, czyli połączenie stylu rustykalnego ze skandynawskim. Koziorożce lubią dobrze rozplanowaną przestrzeń oraz przemyślane, funkcjonalne rozwiązania. Doskonale czują się w otoczeniu brązów, szarości, bieli i czerni. Cenią miękkie narzuty, zwierzęce skóry i pachnące świece.

Uporządkowany Koziorożec nie lubi przeładowania. Aranżuje mieszkanie tak, żeby było łatwe do sprzątania. Bardzo dba o odpowiednie miejsce do pracy – szerokie biurko, schowki, szuflady i dobre biurowe oświetlenie. Osoby spod tego znaku mają problem z oddzieleniem życia prywatnego od zawodowego i często pracę przynoszą do domu.

Koziorożce lubią łączyć elementy naturalne – drewno, kamień, len, bawełnę – z nowoczesnymi. W mieszkaniu Koziorożca znajdziemy industrialne lampy, minimalistyczne dodatki oraz meble o prostej formie. Takie połączenie chłodu z przytulnością, luksus bez ostentacji, to idealne dopełnienie uporządkowanej natury zodiakalnego Koziorożca.

Koziorożec_banner_wnętrze_1_PL
Koziorożec_banner_wnętrze_2_PL
Koziorożec_banner_wnętrze_3_PL

Must-haves dla Koziorożca

W domu Koziorożca sprawdzą się drogie meble – duża, skórzana sofa lub elegancki szezlong. Koziorożce docenią także masywny drewniany stół w połączeniu z nowoczesnymi, metalowymi krzesłami. Odwiedzając Koziorożca możemy być pewni, że zaserwuje nam jakiś wyborowy trunek, dlatego przydadzą mu się karafki, kieliszki, tace i dekantery. Białe ściany pokryte naturalnym tynkiem będą idealnym tłem dla zebranych przez Koziorożca dzieł sztuki i plakatów. Koziorożce polubią z pewnością także kubki i talerze z nadrukami przedstawiającymi drzewa, liście czy ptaki.

Koziorożec_banner_must_haves_PL

Zdjęcia © Living4Media

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku:

zodiac_nav

Baran byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje