Kubek biały

Kubek biały

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Kubek biały-poradnik Westwing

W wyposażeniu wnętrz liczą się detale. Starannie urządzone i wysmakowane wnętrze staje się jeszcze ładniejsze, dzięki starannemu dobraniu wysmakowanych akcesoriów. Poduszki fantazyjnie ułożone na kanapie potrafią zaważyć na atmosferze panującej w salonie, wyjątkowo oryginalna lampka nocna umie wykreować w najzwyklejszej sypialni nastrój niezwykłości i niepowtarzalności, utrzymana w określonym stylu zastawa stołowa sprawi, że mieszkańcy domu będą czuć się na przykład jak w eleganckiej restauracji lub jak w staropolskiej karczmie. Tu niezastąpiony jest kubek biały!

Urok białej porcelany sprawia, że białe gładkie kubki, talerze, misy i dzbanki wciąż zyskują swoich zwolenników i zwolenniczki. Pełne elegancji serwisy obiadowe i herbaciane wyróżniają się nieskazitelną bielą, gładkim szkliwem i pięknym wzornictwem. Dobrej jakości ceramika nie ustępuje miejsca swojej nobliwej siostrze, porcelanie. Biały ceramiczny kubek stał się klasyką gatunku, niezależnie od tego, czy występuje w tradycyjnej czy nowoczesnej wersji. Białe proste tradycyjne kubki w niecodziennym, falistym lub geometrycznym kształcie, z uchem lub bez, zdobione lub nie, potrafią sprawić, że picie codziennej kawy lub herbaty jest prawdziwą przyjemnością.

Kubek biały – tradycja wciąż żywa

Biały porcelanowy lub ceramiczny kubek z uchem, w tradycyjnym, rozszerzającym się ku górze kształcie to charakterystyczny element nakrycia stołu w prowansalskim czy też po prostu rustykalnym stylu. Tradycyjne białe kubki, nieco bardziej pękate i z fantazyjnym uchem, na których widnieją kolorowe scenki rodzajowe z psami, kotami i końmi w roli głównej to modele, będące ikonami stylu angielskiego. Tego rodzaju kubki powinny zachwycić wszystkich zwolenników i zwolenniczki zastawy stołowej utrzymanej w guście tradycji. 

Kubek biały – reklamowy

Białe, gładkie, ceramiczne lub plastikowe kubki z logo firmy to popularne gadżety reklamowe. Przestrzeń na ściankach kubka jest wystarczająca, by umieścić na niej nie tylko znak firmowy, ale i ciekawe hasło, rysunek lub grafikę. Kubki takie mogą stanowić wyposażenie biura, jak i element pakietu upominkowego dla gości lub kontrahentów. W zależności od pomysłu grafika czy copywritera, reklamowa funkcja kubka może iść w parze z wartością estetyczną. Biały kubek z ciekawym nadrukiem to zabawny elementem zastawy kuchennej lub wyposażenia biura. Atrakcyjne dla oka naczynie może umilić dzień!

Biały kubek ze zdjęciem

Bardzo popularne jest tworzenie pamiątek z wizerunkiem bliskich osób. Zdjęcia przyjaciół, rodziny lub ukochanych pupili przenoszone są przy użyciu odpowiedniej technologii na podkoszulki, kalendarze, postery, puzzle, akcesoria kuchenne, w tym przede wszystkim na kubki. Biała gładka ceramika jest świetnym tłem dla zdjęcia, odcisku małej niemowlęcej stópki, ust ukochanej i ukochanego, odcisku palca i tym podobnych. Tak spersonalizowany kubek to dobry pomysł na prezent, pamiątkę lub po prostu osobisty gadżet do używania na co dzień w domu lub pracy.