Kubki plastikowe

Kubki plastikowe

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Kubki plastikowe-poradnik Westwing

Jakie są idealne naczynia? Takie, których nie trzeba zmywać, posiadają atrakcyjny wygląd, odpowiednią pojemność i nie da się ich potłuc. Kubki plastikowe spełniają te kryteria. Świetnie sprawdzą się na imprezie, przyjęciu dla dzieci, grillu, a także jako gadżety reklamowe. Do kompletu można zakupić również plastikowe sztućce oraz papierowe obrusy! Ich cena jest przystępna, a w dodatku są powszechnie dostępne w sklepach. Przeznaczone są głownie do przechowywania napojów, ale mogą być wykorzystywane do rozmaitych celów — mogą stanowić pojemnik na pędzle podczas malowania lub małe przedmioty. Podpowiadamy, dlaczego kubki plastikowe sprawdzą się nie tylko na imprezach plenerowych, ale także w domu!

Idealne rozwiązanie na imprezę w plenerze

Kubki plastikowe idealnie sprawdzą się na imprezie w plenerze, pikniku, imprezach okolicznościowych oraz na grillu. W takich sytuacjach używanie tradycyjnych naczyń i sztućców jest uciążliwe, a często nawet niemożliwe. Sztućce, kubki plastikowe i papierowe talerze są świetną alternatywą dla porcelanowych naczyń. Ponadto w paczce zazwyczaj znajduje się wiele kubków, dlatego na pewno wystarczą one nawet dla dodatkowego gościa. Mogą nieco różnić się wyglądem, wysokością oraz pojemnością w zależności od tego, do czego są przeznaczone. Występują następujące modele: do kawy i herbaty, piwa, automatów oraz koktajli. Kubki do kawy i herbaty są niskie i posiadają ucho, zaś do piwa są wysokie, cieńsze i bardziej pojemne. Kubki do automatów posiadają grubszą warstwę plastiku, ponieważ są przeznaczone zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Kubek do koktajli często jest podobny do kubka do piwa. Jest od niego jedynie niższy.

Nadruki na kubki plastikowe

Kubki plastikowe również można kreatywnie ozdobić i nadać im indywidualny charakter. Jednym ze sposobów jest umieszczenie na przedmiotach nadruku. Najbardziej rzucają się w oczy kolorowe napisy, zdjęcia lub motywy. Takie modele świetnie sprawdzą się na branżowych spotkaniach. Kubki z logiem firmy lub hasłami promocyjno-reklamowymi dotrą do klienta. Indywidualny nadruk jest wspaniałym rozwiązaniem także w trakcie urodzinowych przyjęć. Kubki z imionami sprawią, że żaden z gości nie pomyli swojego naczynia. Dodatkową zaletą jest fakt, że jednorazowe kubki po imprezie wystarczy wyrzucić, co zaoszczędza pracy podczas sprzątania.

Kubki plastikowe – zastosowanie

Kubki plastikowe nie muszą służyć jedynie jako naczynie do przechowywania napojów. Dzieci uwielbiają malować farbami. Kubki plastikowe sprawdzą się jako pojemniki na wodę lub pędzle do malowania. Nawet jeśli powstaną na nich duże zabrudzenia, wystarczy je wyrzucić. Można również wykonać z nich ciekawe ozdoby, na przykład żyrandole. Świetnie prezentują się te w kolorze białym. Są tanim dodatkiem do wnętrza, który można wykonać samemu, zaś efekt jest po prostu zachwycający!