Lew

Lew_banner_top_PL

Lew: osobowość i styl

Zodiakalne Lwy uwielbiają być w centrum zainteresowania. Najlepiej czują się na imprezach, bankietach i wystawnych przyjęciach, gdzie błyszczą, brylują i tryskają dowcipem. Potrafią rozbawić wszystkich, a ich niezwykłe stroje i fryzury są szeroko komentowane. Lwy zawsze wiedzą, jak się ubrać i jak się zachować. Roztaczają wokół siebie aurę elegancji, szlachetności i luksusu. Uwielbiają drogie samochody, jachty i przyciągającą wzrok biżuterią. Osoby urodzone pod znakiem Lwa lubią być podziwiane i robią wszystko, by to na nich skupiała się cała uwaga. Lwy są pewne siebie, energiczne i przedsiębiorcze. Świetnie sprawdzają się jako organizatorzy, dobrze czują się na stanowiskach kierowniczych. Wysoko cenią pochwały, wyróżnienia i odznaczenia oraz wszelkie wyrazy wdzięczności i uznania. Lwy pokonują życiowe trudności dzięki uporowi i ciężkiej pracy. Zwykle otaczają się luksusem, na które same zapracowały. Nie oszczędzają na wyglądzie i wakacjach w eleganckich kurortach. Domek w głuszy i szydełkowanie nie ucieszą żadnego Lwa! Osoby urodzone między 23 lipca a 22 sierpnia mają ognisty charakter i bardzo lubią to wyrażać. Zodiakalnego Lwa nie spotkamy na szlaku podczas wyczerpującej wędrówki. Lwy wolą spędzać czas na plażach. Chętnie wybierają lekkoatletykę, aerobik i taniec.

Lew_banner_styl_PL Leo_banner_small_PL Lew to królewski znak zodiaku i stąd zamiłowanie Lwów do luksusu. Nie jest to luksus banalny. Domy Lwów nie ociekają złotem i klejnotami. Bogactwo i przepych tych wnętrz przejawia się głównie w doborze najlepszych materiałów, wysokiej klasy dodatków oraz dbałości o wygodę właściciela. Ponieważ Lwy lubią błyszczeć, ich mieszkania są pełne blasku – ciekawych rozwiązań oświetleniowych, świec i powierzchni odbijających światło. Wnętrza zaprojektowane przez Lwy są jasne, choć ten znak zodiaku nie boi się także zdecydowanych akcentów kolorystycznych. Zwykle w ich domach dominują żółcienie i pomarańcze. Lew to dusza towarzystwa, więc jednym z najważniejszych elementów wyposażenia domu Lwa będzie duży stół, przy którym odbędzie się niejedno spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny. Lew chętnie zdecyduje się na kuchnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie zapewni mu uwagę biesiadników również podczas przygotowania i podawania potraw, a nic tak nie cieszy Lwa jak bycie w centrum uwagi! Aby w pełni oddać się dbałości o wygląd i relaksowi, Lwy chętnie urządzają sobie salon kąpielowy zamiast zwyczajnej łazienki. Na pewno znajdą się tam egzotyczne rośliny kojarzące się z egzotycznymi podróżami. Ważnym miejscem dla Lwa jest także sypialnia z iście królewskim łożem!

Lew_banner_wnętrze_1_PL
Lew_banner_wnętrze_2_PL
Lew_banner_wnętrze_3_PL

Must-haves dla Lwa

W domu Lwa nie może zabraknąć miejsca na trofea. Pamiątka przywieziona z dalekiej podróży, zdjęcie ze sławną osobą, przedmiot kojarzący się z wyjątkowym wydarzeniem z życia – wszystko to zostanie odpowiednio wyeksponowane przez Lwa. Lubiące komfort Lwy nie zapomną także o przepastnych sofach, miękkich fotelach i podnóżkach. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrz Lwów będą pięknie wykończone. Lew_banner_must_haves_PL

Zdjęcia © Living4Media

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku:

zodiac_nav

Baran byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje