lustro w czerwonej ramie

lustro w czerwonej ramie

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

lustro w czerwonej ramie-poradnik Westwing

Lustra — każdy lubi się w nich co jakiś czas przejrzeć. Są one bardzo potrzebnym elementem wyposażenia domu, dzięki którym można sprawdzić swój wygląd tuż przed wyjściem i nałożyć idealny makijaż. Czerwień to kolor dodający energii i odwagi. Lustro w czerwonej ramie może okazać się idealnym dodatkiem, które wprawi domowników w optymistyczny nastrój a nawet dodać im odrobiny pewności siebie. Warto zwrócić uwagę na to, że zarówno długość i szerokość lustra mogą mieć wpływ na odbicie. Szersze lustra mogą pogrubiać, natomiast te podłużne sprawiają, że sylwetka wydaje się smuklejsza.

Lustro w czerwonej ramie —jakie wybrać?

  • Lustro w czerwonej ramie stojące — szczególnie uroczo prezentuje się w sypialniach i garderobach. Ze względu na swoje wymiary przeznaczone jest do bardziej przestronnych wnętrz. Jeżeli nie chce się, aby wnętrze sprawiało wrażenie zagraconego, lepiej nie umieszczać takiego lustra w mniejszych pokojach.
  • Lutro w czerwonej ramie ścienne — będzie się dobrze prezentować w przedpokoju lub przedsionku, szczególnie jak również w niewielkich pomieszczeniach, na przykład łazienkach. Takie lustro przydaje się do szybkich poprawek tuż przed wyjściem.

Lustro w czerwonej ramie— z czego może być wykonane?

Obramowanie drewniane to idealny wybór dla miłośników klasyki i naturalnych materiałów w aranżacji wnętrz. Lustro w czerwonej ramie drewnianej będzie prezentowało się ponadczasowo w niemal każdym wnętrzu. Praktycznym rozwiązaniem jest też lustro w czerwonej ramie z plastiku — dzięki odporności na wilgoć i łatwość w czyszczeniu są szczególnie przydatne w łazienkach lub pokojach dziecięcych.

Lustro w czerwonej ramie — nasze inspiracje:

  • Lustro w czerwonej ramie do sypialni w stylu pop art —będzie się intrygująco prezentować we wnętrzu utrzymanym w kolorach podstawowych, przywodzącym na myśl kultowe komiksy Roya Lichtensteina. Stojące lustro w czerwonej ramie wykonanej z plastiku można ustawić w rogu sypialni, aby kontrastowało z bielą ścian i paneli podłogowych. Łóżko z lakierowanego białego drewna można przykryć niebieskim pledem, a w oknie zawiesić firanki w żółte lub czerwone firanki.
  • Lustro w czerwonej ramie do salonu w stylu boho —okrągłe lustro naścienne w drewnianej ramie ozdobionej kolorowymi kamieniami lub orientalnymi złoceniami będzie świetnym dodatkiem do salonu utrzymanego w artystycznym i kolorowym stylu boho. Lustro w czerwonej ramie szczególnie intrygująco będzie prezentowało się na ścianie pomalowanej na kolor bladofioletowy lub przybrudzony róż. Zwieńczeniem całości będą zasłony w kolorze czerwonym lub purpurowym.
  • Lustro w czerwonej ramie do łazienki w stylu industrialnym —obramowanie lustra z czerwonej stali będzie efektownie kontrastować z grafitową ścianą łazienki i metalicznymi dodatkami. Warto również zadbać o bogate oświetlenie, dzięki czemu wnętrze stanie się nowoczesne i będzie dodawać domownikom energii na cały dzień.