DIY: Dekoracja z perfum

Kto powiedział, że perfumy trzeba trzymać w szufladzie? Ozdobne flakony o oryginalnych kształtach aż się proszą, żeby z dumą wyeksponować je na toaletce! Dziś pokażemy, jak zaaranżować małą dekorację z buteleczek na perfumy. Twoje skarby będą nie tylko pięknie pachniały, ale też zdobiły pokój!

Westwing ozdobne flakony na perfumy

Dekoracja z perfum krok po kroku

taca + perfumy + świeczki + pojemnik na biżuterię + kilka osobistych drobiazgów + kwiaty (obowiązkowo!) = piękna dekoracja z perfum

 

Dekoracja z perfum

Oto sposób na proste i praktyczne przechowywanie ulubionych zapachów, a jednocześnie ciekawy pomysł na dekorację do sypialni. Najważniejsza jest taca. Dzięki niej kompozycja wygląda schludnie i elegancko. Wszystkie flakony są uporządkowane w jednym miejscu i zawsze wiesz, gdzie ich szukać. Dodaj pachnącą świeczkę, pojemnik, w którym schowasz noszoną na co dzień biżuterię, i bukiecik świeżych kwiatów. Nie zapomnij o czymś osobistym! Może notes z miłą wiadomością, którą warto przeczytać na dobry start dnia?

Voilà! Oto pachnąca dekoracja warta zdjęcia na Pintereście!

Dekoracja z perfum w stylu girly
Styl girly
Dekoracja z perfum w stylu boho
Styl boho
Dekoracja z perfum w stylu klasycznym
Styl klasyczny

Nie każda z nas lubi ekstrawaganckie i wyraziste kolory, ale są jeszcze setki różnych wariantów, które możesz wypróbować. Obiecujemy: zawsze działa! Nie ma znaczenia, czy lubisz skandynawski minimalizm, czy wolisz hippisowskie kwiatowe wzory. To Twoja własna pachnąca dekoracja i to sprawia, że jest wyjątkowa!

Elegancka dekoracja z perfum

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline