Świąteczne DIY: jak zrobić kalendarz adwentowy

W przedświąteczny czas ogarnia nas bożonarodzeniowa gorączka DIY (do it yourself). Projekty w stylu „zrób to sam” to doskonała zabawa. Po pierwsze – tworzenie to ogromna przyjemność, po drugie – wręczanie własnoręcznie przygotowanych prezentów jest niezwykle przyjemne! Zobacz, jak zrobić kalendarz adwentowy.

Aby zrobić kalendarz adwentowy, przygotuj:

24 spinacze do bielizny
24 mniejsze brązowe i większe kolorowe torebki z papieru
biały i kolorowy papier
pisak
sznurek
cukierki i ciastka na prezent

Jak zrobić kalendarz adwentowy?

Małe, brązowe torebki możesz udekorować wedle uznania. Wytnij 24 nieduże kółka i napisz na nich numer od 1 do 24, a następnie przyklej kółka na torebki. Włóż do torebek to, co ucieszy obdarowywaną osobę: cukierki, ciastka, liściki lub ładne cytaty w duchu Bożego Narodzenia.

Sznurek przytwierdź do wybranej ściany lub drzwi, na których może zawisnąć kalendarz adwentowy. Spinaczami do bielizny przyczep torebki do sznurka. 1 grudnia zaskocz swoich bliskich lub podaruj kalendarz swoim znajomym. Proste, prawda? A jakie stylowe!

Westwing wyjaśnia, jak zrobić kalendarz adwentowy. Oprócz filmu w stylu "zrób to sam" zamieszcza także zdjęcie typowego kalendarza adwentowego - cztery świece, które zapala się po kolei w każdą niedzielę adwentu.

Zdjęcia i film Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline