1 stolik kawowy, 3 style

Stolik kawowy przykuwa uwagę wszystkich odwiedzających dom gości. Dlatego zawsze powinien prezentować się nienagannie. Jeśli masz problemy z utrzymaniem na nim porządku, może zainspirują Cię nasze pomysły na 3 różne aranżacje. Czasem wystarczy tylko kilka starannie dobranych dodatków, żeby ten sam mebel wyglądał zupełnie inaczej!

Stolik kawowy w stylu glamour

Blask szkła i kryształu, elegancki świecznik i metalowa taca to wymarzone dodatki do stylu glamour. Nie zapomnieliśmy też o marmurze — wykonane z niego dekoracje są teraz bardzo na czasie. Z kolei stare książki sprawiają, że aranżacja wygląda bardziej naturalnie.

stolik kawowy pomysły na aranżacje

Stolik kawowy w stylu nowoczesnym

Dzięki połyskliwym, metalowym powierzchniom pokój zyskuje efektowny sznyt. W stylu nowoczesnym często pojawiają się geometryczne bryły lub oryginalne dodatki, takie jak nasz jeżowiec. Postaraliśmy się również zestawić razem ozdoby o różnych wysokościach, dodając kompozycji głębi.

stolik kawowy w stylu nowoczesnym

Stolik kawowy w stylu boho

Tutaj największą ozdobą są kolory. Aby aranżacja była nieco spokojniejsza, zrezygnowaliśmy z wzorzystych, krzykliwych akcentów i zastąpiliśmy je dodatkami o turkusowej barwie. Turkus jest bardzo wyrazisty, a jednocześnie dobrze komponuje się z innymi kolorami. Orientalną nutę wprowadzają mosiężne puzderka.

elegancki stolik kawowy w stylu boho

Zdjęcia i materiały wideo: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline