3 pomysły na toaletkę

Niektóre meble mają bardzo osobisty charakter. Od razu widać, kto spędza przy nich najwięcej czasu. Taka jest na przykład toaletka. Jeśli chcesz, aby jej aranżacja dobrze korespondowała z Twoim stylem, na blacie musi się znaleźć miejsce nie tylko na pokaźną kolekcję kosmetyków, ale i gustowne dodatki. Te 3 pomysły na toaletkę pomogą Ci odkryć swoją inspirację!

toaletka w stylu boho

Toaletka w stylu boho

Boho to styl pełen fantazji, spontanicznie łączący w sobie inspiracje z różnych nurtów. Jest tu miejsce i na wzory ludowe, i hipisowskie, i orientalne. Jeśli klasyczne boho wydaje Ci się zbyt chaotyczne, zdecyduj się na bardziej nowoczesną odsłonę tego stylu. Połyskliwe krzesło w modnym, miedzianym kolorze i minimalistyczne lustro stanowią doskonałą przeciwwagę dla ozdobnego stolika i świecznika.

toaletka w stylu nowoczesnym black and white

Toaletka w stylu black and white

Coś dla wszystkich miłośników stylu modern. Tu uwagę mają przyciągać nie kolory, ale oryginalny design i zaskakujące połączenia materiałów. Drewniane wstawki ocieplają klasyczną czarno-białą aranżację, a krzesło stanowi idealny element spajający tradycję z nowoczesnością.

toaletka w stylu girly

Toaletka w stylu girly

Styl girly kojarzy się przede wszystkim z różem i romantycznymi, kwiatowymi wzorami. My oparliśmy się pokusie oczywistych rozwiązań i postawiliśmy na lekką, nieco skandynawską aranżację. Złote akcenty, urocze porcelanowe bibeloty i poduszka z inspirującymi napisami budują odpowiedni klimat. Do tego subtelny, futrzany stołek i voilà — urocza aranżacja gotowa!

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline