4 sposoby na modne wnętrze

Kochasz modę i urządzanie wnętrz? Te dwie dziedziny doskonale się uzupełniają. Westwing przedstawia 4 sposoby na stylowe wykorzystanie mody w domu!

Westwing-modne-wnętrza-5

1. Modowe magazyny

Jeśli kochasz modę, pewnie w Twoim domu piętrzą się stosy magazynów dotyczących najnowszych trendów. Na szczęście te błyszczące periodyki same w sobie mogą być dekoracjami. Otocz się tym, co Cię inspiruje: zawieś magazyny na drabinie, zrób z nich stylowy stolik lub wykorzystaj przyciągający wzrok stojak.

Westwing-modne-wnętrza-1

2. Pokaż, co masz

Udały Ci się zakupy? Wracasz ze sklepu z supermodną kurtką, wspaniałą sukienką lub parą szpilek? Pewnie chcesz patrzeć na swoje modne zdobycze przez cały dzień! Nie chowaj ich w szafie – pochwal się tym, co udało Ci się upolować! Oto kilka pomysłów:

Westwing-modne-wnętrza-10
  • Drewniana drabina to doskonałe miejsce, by zaprezentować buty i torebki.
  • Zawieś poziomo ładną gałąź, a na niej wybrane rzeczy. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w naturalnych wnętrzach.
  • Na stojaku na magazyny ułóż kopertówki zamiast gazet.
  • Buty na ścianie: ustaw swoje ulubione szpilki, tenisówki lub baleriny na niedużych półkach.
  • Dekoracja z torebek: przybij gwoździe lub haki w dowolnych miejscach na ścianie i zawieś na nich ulubione torebki.
  • Masz fioła na punkcie kapeluszy? Ozdób nimi ścianę.
  • Pochwal się biżuterią: porozwieszaj naszyjniki i pierścionki na stylowym stojaku lub zrób stojak na bransoletki i zegarki… z butelki!
Westwing-modne-wnętrza-2
Westwing-modne-wnętrza-9

3. Jeszcze modniejsza ściana

Uwielbiasz mode? Oddaj hołd swojej pasji wieszając biało-czarne zdjęcia wykonane przez sławnych fotografów mody lub ozdób ścianę tapetą w przewrotne wzory. Buty, torebki, a może same… wieszaki? Tapety, zwłaszcza te wzorzyste, są teraz szalenie modne.

4. Ubrania jako dekoracje

Westwing-modne-wnętrza-6

Niektóre części garderoby mogą służyć za oryginalne dekoracje wnętrza – na przykład sukienka vintage z szalem, torebką lub kapeluszem. Albo stara skórzana waliza – może być stolikiem lub miejscem, gdzie wyeksponujesz ulubione buty lub torebki.

Westwing-modne-wnętrza-3

Meble i wnętrza doskonale się uzupełniają. Odrobina kreatywności wystarczy, by stworzyć piękne wnętrze z osobistymi akcentami!

Westwing-modne-wnętrza-7

Zdjęcia: Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline