4 szybkie aranżacje salonu

Czy zwykła szara sofa może zawsze wyglądać modnie? Udowadniamy, że przy odrobinie pomysłowości każdy mebel może być inspiracją do zaaranżowania eleganckiego wnętrza. Czasami wystarczy tylko zmienić kilka dodatków, dodać parę drobiazgów i gotowe! Zobacz nasze pomysły na cztery aranżacje salonu, w których główną rolę gra pewna wygodna sofa!

Aranżacja nr 1: styl girly

Coś dla wielbicieli subtelnych pasteli. Delikatne, futrzane poduszki, złote wykończenia mebli i urocze pudełka na kapelusze to kwintesencja stylu girly. Te ostatnie w razie potrzeby łatwo zamienisz w oryginalny stolik. Porcelanowa zastawa i bukiet kwiatów dopełniają całości.

cztery pomysły na aranżacje salonu

Aranżacja nr 2: styl nowoczesny

Nowoczesne aranżacje salonu często utrzymane są w neutralnej kolorystyce. Biel, czerń i szarość stanowią tło dla kilku wyrazistych dodatków — w tym wypadku kwiatów i poduszki. Ceni się też oryginalne połączenia materiałów, dlatego stolik z chłodnego marmuru zestawiliśmy z miękkim, włochatym dywanem.

aranżacja salonu w stylu nowoczesnym

Aranżacja nr 3: styl skandynawski

Kto nie lubi przytulnych, skandynawskich wnętrz? Pierwsze skrzypce grają tu naturalne materiały, więc zadbaliśmy o miękki, wełniany dywan, plecione pufy oraz drewniany stolik i lampę. Inspiracje naturą widać również w przypadku dekoracji. W wazonie króluje bukiet z kwitnących gałązek, a komodę zdobią tradycyjne, drewniane figurki kaczek. Zwróć uwagę, jak ciekawie prezentuje się pomalowana na dwa kolory ściana.

salon w stylu skandynawskim

Aranżacja nr 4: styl glamour

Czas na coś dla tych, którzy lubią aranżacje salonu w pałacowym stylu! Od karbowanej tapety, przez aksamitne poduszki i miękki dywan po atłasowe zasłony — we wnętrzach glamour pojawiają się wyłącznie najlepszej jakości materiały. Wszechobecne połyskliwe powierzchnie potęgują wrażenie luksusu. Czy już czujesz się jak gwiazda filmowa?

aranżacja w stylu glamour

Zdjęcia i materiały video: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline