5 jesiennych kwiatów do domu

W Twoim mieszkaniu brakuje kolorów? Jesienne kwiaty od razu je rozweselą! Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy pięć najpopularniejszych okazów, które są modne w tym sezonie. Zanurz się w świecie głębokich barw i aromatów!

jesienny bukiet krok po kroku

Kosmos krwistoczerwony

Jego ciemnoczerwone płatki to prawdziwa uczta dla oczu! Kosmos mieni się czerwienią i brązem, a jednocześnie uwodzi słodkim zapachem. Jedni uważają, że pachnie wanilią, a inni wyczuwają nawet nuty czekolady! Oba aromaty idealnie nadają się na jesienne popołudnia.

jak wybrać jesienne kwiaty

Dalia

Dalie świetnie sprawdzają się w dużych, nieformalnych bukietach, które wyglądają, jakby kwiaty zostały właśnie zebrane na łące i przypadkowo włożone do wazonu. Bardzo dobrze pasują też do innych jesiennych hitów: chryzantem.

jesienne dekoracje z kwiatów

Szałwia

Tylko do kuchni? W żadnym wypadku! Fioletowe kwiaty szałwii będą wspaniałym uzupełnieniem jesiennego bukietu i wyrazistą ozdobą wnętrza.

kwiatowe bukiety do domu

Biała gaura

Szukasz odrobiny jesiennej magii? Wybierz obsypane delikatnymi płatkami kwiaty gaury. Będziesz cieszyć się jej pięknem aż do końca listopada!

ułóż bukiety z kwiatów

Trytoma groniasta

Roślina, która najpiękniej prezentuje się właśnie jesienią. Jej przypominające pomarańczowe pochodnie kwiaty ożywią każdy bukiet!

najlepsze kwiaty na jesień

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline