5 rzeczy, za które lubimy listopad

Listopad to najprawdopodobniej jeden z najbardziej niedocenianych miesiąców w roku. Kiedy na zewnątrz robi się zimniej i ciągle pada, większość osób z utęsknieniem wyczekuje świąt. Ale może w tym roku warto nieco zmienić nastawienie? Poznaj naszą listę 5 rzeczy, za które lubimy listopad, i zobacz, jak cieszyć się jesiennymi dniami!

pomysły na jesienne wieczory

Pyszne, gorące napoje

Czekolada z bitą śmietaną, kawa z syropem karmelowym i kardamonem, grzane wino… Kiedy indziej możemy bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie na takie smakołyki? Listopad rozpieszcza nas bogactwem rozgrzewających napojów, które zdają się smakować jeszcze lepiej, gdy za oknem pada deszcz. Jeśli podczas delektowania się słodkościami, ważne są dla Ciebie również walory estetyczne, zobacz, jak samodzielnie ozdobić domowy serwis.

co robić jesienią

Domowe ciepło

Relaks przy kominku z dobrą książką i miękkim kocem owiniętym wokół nóg sprawia, że jesienią patrzymy na nasze gniazdko z nową dozą uznania. A ponieważ przytulności nigdy nie za wiele, zawsze można rozejrzeć się za nową futrzaną poduszką albo włochatym dywanem. Jeśli za nic w świecie nie chcesz rozstać się ze swoim ulubionym, wysłużonym kocem, pomyśl, jak nieco odświeżyć jego wygląd, na przykład przyszywając kolorowe frędzle.

jesienne inspiracje

Romantyczne spacery we mgle

Wieczorami otoczone mglistą poświatą i pachnące mokrymi liśćmi miasto sprawia nieco surrealistyczne wrażenie. To idealne tło dla romantycznych spacerów we dwoje. A może po prostu zachęta do zwolnienia tempa i przemyślenia kilku spraw w samotności? Jedyne, o czym musisz pamietać, to parasolka i para solidnych butów.

jak spędzić jesień

Niedziele w łóżku

Gdy pogoda i tak nie sprzyja wypadowi za miasto, w niedzielny poranek nie trzeba się nigdzie śpieszyć i można spokojnie zjeść królewskie śniadanie w łóżku. Wylegiwanie się w miękkiej pościeli, warto uzupełnić o długi seans filmowy, który później spontanicznie przekształcisz w leniwe popołudnie z książką. Czy wciąż trzeba Cię przekonywać, że listopad może być fajny?

jesienne wieczory

Czarny Piątek

Wbrew niepokojącej nazwie Czarny Piątek, czyli amerykański Black Friday, to bardzo pozytywna data w kalendarzu. Właśnie wtedy w sklepach zaczynają się szalone wyprzedaże, podczas których można natrafić na wyjątkowe okazje. Zainspirowani amerykańską tradycją również w Westwing przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę promocyjną. Nie zapomnij o nas 25 listopada!

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline