Chalet w stylu glamour

Chalet, czyli domek w stylu alpejskim, może być nie tylko cudownie przytulny, ale także wyjątkowo stylowy. Chalet w stylu glamour to niecodzienna wersja górskiego schronienia. Dowiedz się, jak urządzić wnętrze w tym stylu.

Westwing-chalet-w-stylu-glamour

Stylowy chalet z nutą glamour

Jeśli lubisz glamour, błysk, blask i pragniesz, aby Twoje górskie schronisko było eleganckie, połącz elementy rustykalne (takie jak drewniane belki sufitowe) z dodatkami w kolorach złota bądź platyny. Wyjątkowo efektownie i delikatnie prezentuje się połączenie dywanu z owczej skóry ze srebrnymi dekoracjami. Dom w górach zyska niepowtarzalny urok, jeśli ściany w odcieniach szarości połączy się z materiałami takimi jak aksamit lub jedwab. Duże lustro powiększy optycznie przestrzeń i będzie przysłowiową wisienką na torcie.

 

Westwing-chalet-w-stylu-glamour

St. Moritz – miejsce dla miłośników glamour

Pełne uroku domy, splendor, przepych spowite śnieżną warstwą – takie jest właśnie St. Moritz, od 1864 roku kolebka turystyki zimowej i jeden z najbardziej popularnych kurortów na świecie. Położony w krainie jezior Oberengadin St. Moritz nie bez przyczyny kojarzy się z elegancją i luksusem. Warunki także są luksusowe. Klimat tego obszaru jest wyjątkowo przychylny dla jego mieszkańców i miłośników: słońce świeci tu zwykle 322 dni w roku!

Zachwyca nie tylko lokalizacja St. Moritz, ale także jego styl. To miejsce łączy wydarzenia kulturalne i sportowe z atmosferą relaksu i umiłowaniem natury. Miasteczko było gospodarzem zimowych igrzysk olimpijskich oraz wielu zawodów narciarskich i bobslejowych. Każdy, kto chce korzystać z życia, może tutaj oddawać się swoim pasjom z lampką szampana w dłoni.

Westwing-chalet-w-stylu-glamour
Westwing-chalet-w-stylu-glamour

Rekomendacja dla miłośników stylu glamour

Luksusowe skóry i futra, eleganckie wnętrza z nutą designu najwyższej klasy, poroża i drewniane belki – to wszystko, a nawet więcej, znaleźć można w hotelu Lodge Park w Alpach Francuskich. Większość hotelowych pokoi posiada własny kamienny kominek i balkon. Hotel wybudowany w tradycyjnym stylu chalet znajduje się niedaleko stoków i wyciągów. Odpoczynek na krytym basenie lub koktajl na ogrzewanym tarasie będą doskonałym zwieńczeniem dnia spędzonego na nartach lub snowboardzie.

 

Westwing-chalet-w-stylu-glamour

Must-Have w stylu glamour

Koc z wełny lub futro renifera przerzucone przez oparcie kanapy lub skórzanego fotela każdego zachęcą do odpoczynku. Będzie górsko i przytulnie!

Zdjęcia Living4Media & Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline